Sex podebrady nessa devil

sex podebrady nessa devil

Německo a Aféra Sacco-Vanzetti · Vidět víc ». Afghánistán, česky také Afganistan Islámský stát Afghánistán;: De'Afghánistán islámí daulat, darijsky: Doulat-e eslámí-je Afghánestán je stát, který leží ve středu Asie. Německo a Afghánistán · Vidět víc ». Mapa vítězů Afrického poháru národů Africký pohár národů příp.

Africký pohár, oficiálně Coupe d'Afrique des Nations je hierarchicky nejvyšší fotbalový turnaj národních reprezentačních týmů, který je pořádán v rámci CAF. Německo a Africký pohár národů · Vidět víc ». Afula hebrejsky עֲפוּלָה; arabsky العفولة, al-Afúla, v oficiálním přepisu do angličtiny Afula je město v Severním distriktu v Izraeli. Německo a Afula · Vidět víc ».

Německo a Against Nature? Německo a Agardit- Ce · Vidět víc ». Agen je město v Akvitánii na jihu Francie, ležící na řece Garonně asi kilometrů od Bordeaux. Německo a Agen · Vidět víc ». Agent provokatér je osoba zaměstnaná policií či jiným subjektem, která provokuje jiné osoby ke spáchání protiprávního činu. Německo a Agent provokatér · Vidět víc ».

Německo a Agger · Vidět víc ». Aggro Berlin byl německý hip hopový label, který mezi lety — vydal okolo sta hudebních nosičů. Německo a Aggro Berlin · Vidět víc ». Německo a Agnieszka Hollandová · Vidět víc ». Agrafon neboli agrafa pl. Německo a Agrafon · Vidět víc ». Jednonápravový traktůrek Agria Typ L Ukázka z historie: Malotraktor Agria Typ Agria je tradiční německá značka založená po 2. Německo a Agria · Vidět víc ».

Německo a Agricola desková hra · Vidět víc ». Německo a Ahmed Naseer Bunda · Vidět víc ». Ahold je nadnárodní korporace sídlící v nizozemském Zaandamu. Ai Sugijamová narozená 5. Německo a Ai Sugijamová · Vidět víc ». Německo a Aidenbachstraße stanice metra v Mnichově · Vidět víc ». Německo a Airbus · Vidět víc ». Airbus A je velkokapacitní dopravní letoun se dvěma uličkami mezi sedadly "widebody" design , určený pro střední až dlouhé tratě, vyráběný společností Airbus S.

Německo a Airbus A · Vidět víc ». Airbus AM Atlas je čtyřmotorový turbovrtulový letoun vyvíjený společností Airbus Military, který má splňovat požadavky evropských států na vojenský transportní letoun. Německo a Airbus AM · Vidět víc ». Německo a Airbus Beluga · Vidět víc ». Airbus Helicopters do 8. Německo a Airbus Helicopters · Vidět víc ». Německo a Airco D. Airco DH-2 Aircraft Manufacturing Company Airco byla britská společnost zabývající se výrobou letadel především v období 1.

Německo a Aircraft Manufacturing Company · Vidět víc ». Německo a Aix-en-Provence · Vidět víc ». Aizenay je francouzské město v departementu Vendée v regionu Pays de la Loire. Německo a Aizenay · Vidět víc ». Německo a Ajka · Vidět víc ». Toto je přehled akademií věd jednotlivých států. Německo a Akademie věd · Vidět víc ». Akantit Kenngott, , chemický vzorec Ag2S, je jednoklonný minerál. Německo a Akantit · Vidět víc ».

Německo a Akce T4 · Vidět víc ». Akciová společnost je obchodní společnost, jejíž základní kapitál je rozdělen na určitý počet akcií. Německo a Akciová společnost · Vidět víc ». Německo a Akita · Vidět víc ». Německo a Akko · Vidět víc ». Akurat je polská hudební skupina pocházející z Bílsko-Bělé. Německo a Akurat · Vidět víc ». Akvaristika, zakládání a provoz menších akvárií v domácnostech je velmi oblíbená zájmová činnost s přibližně 60 milióny příznivců akvaristů po celém světě.

Německo a Akvaristika · Vidět víc ». Německo a Alain Robert · Vidět víc ». Oblast osídlená Alamany mezi 3. Německo a Alamani · Vidět víc ». Červená věž a přístav Alanya výslovnost je turecké město vzdálené km od Antalye. Německo a Alanya · Vidět víc ». Muhammad Alí Karímí Pášakí persky: Německo a Alí Karímí · Vidět víc ». Alžír Al-Džazaír je hlavní město Alžírska. Německo a Alžír · Vidět víc ».

Alžírsko se účastnilo Letní olympiády ve třinácti sportech. Německo a Alžírsko na Letních olympijských hrách · Vidět víc ». Německo a Alžběta Durynská · Vidět víc ». Svatá Alžběta Ruská 1.

Německo a Alžběta Ruská · Vidět víc ». Německo a Alba Iulia · Vidět víc ». Alban je mužské křestní jméno latinského původu. Německo a Alban jméno · Vidět víc ». II byl německý průzkumný dvojplošník, používaný v první světové válce. Německo a Albatros B. I byl německý jednomístný dvouplošný stíhací letoun používaný během první světové války, vyráběný firmou Albatros Flugzeugwerke.

Německo a Albatros D. II byl německý jednomístný dvouplošný stíhací letoun používaný během první světové války, vyráběný firmou Albatros Flugzeugwerke. III byl velmi úspěšný německý jednomístný dvouplošný stíhací letoun používaný během první světové války německými jednotkami Luftstreitkräfte, ale také rakousko-uherskými Luftfahrtruppen. IV byl německý jednomístný dvouplošný stíhací letoun projektovaný jako experimentální během první světové války u firmy Albatros Flugzeugwerke.

V byl německý jednomístný dvouplošný stíhací letoun používaný během první světové války, vyráběný firmou Albatros Flugzeugwerke. XI byl německý jednomístný stíhací dvouplošník vyrobený během první světové války u firmy Albatros Flugzeugwerke, Johannisthal, Berlín, pouze ve dvou prototypech jako experimentální.

XI · Vidět víc ». Albatros Flugzeugwerke byl německý výrobce letadel, který se proslavil jako dodavatel výkonných stíhacích letounů během první světové války. Německo a Albatros Flugzeugwerke · Vidět víc ». IV byl německý jednomístný v několika málo kusech i dvoumístný dvouplošný hydroplán, používaný během první světové války jako námořní stíhací letoun nejprve v německé, později i v rakousko-uherské armádě.

Německo a Albatros W. Albánci zastarale též Škipetaři nebo ojediněle Arnauti jsou národ žijící v jihovýchodní Evropě. Německo a Albánci · Vidět víc ». Německo a Albert Einstein · Vidět víc ». Albert Günther Göring 9. Německo a Albert Göring · Vidět víc ». Německo a Albert Günther · Vidět víc ». Německo a Albert Marth · Vidět víc ». Německo a Albert Renger-Patzsch · Vidět víc ». Albert rytíř von Beckh 5.

Německo a Albert von Beckh · Vidět víc ». Albertville je město commune na jihovýchodě Francie, v departementu Savojsko, v regionu Rhône-Alpes, na konci údolí Tarentaise. Německo a Albertville · Vidět víc ».

Německo a Albrecht Dürer · Vidět víc ». Německo a Albrecht Kossel · Vidět víc ». Německo a Albrecht Mertz von Quirnheim · Vidět víc ». Albrecht hrabě von Goertz Německo a Albrecht von Goertz · Vidět víc ». Německo a Albrecht z Valdštejna · Vidět víc ». Albstadt je německé město v okrese Zollernalbkreis ve spolkové zemi Bádensko-Württembersko. Německo a Albstadt · Vidět víc ». Německo a Albuquerque · Vidět víc ». Pivo ale Ale je označení značně různorodé skupiny typů svrchně kvašeného piva.

Německo a Ale druh piva · Vidět víc ». Německo a Aleš Skřivan · Vidět víc ». Alejandro je píseň americké popové zpěvačky-skladatelky Lady Gaga.

Německo a Alejandro · Vidět víc ». Německo a Aleksander Brückner · Vidět víc ». Čajová seance - kresba Johna Tenniela Alenka v říši divů též známá jako Alenka v kraji divů a Alenčina dobrodružství v podzemní říši;: Německo a Alenka v říši divů · Vidět víc ». Německo a Alex Čejka · Vidět víc ». Německo a Alexander Hacke · Vidět víc ».

Friedrich Heinrich Alexander svobodný pán von Humboldt Německo a Alexander von Humboldt · Vidět víc ». Německo a Alexander Waske · Vidět víc ». Německo a Alexandr Gučkov · Vidět víc ». Alexandr Ioan Cuza Německo a Alexandr Ioan Cuza · Vidět víc ». Německo a Alexandr Vasiljevič Kolčak · Vidět víc ». Německo a Alexandr Veljanov · Vidět víc ». Německo a Alexandr von Kluck · Vidět víc ». Německo a Alexandra Kirjašovová · Vidět víc ».

Pierre Alexandre Darracq Německo a Alexandre Darracq · Vidět víc ». Německo a Alexej Alexejevič Brusilov · Vidět víc ». Alexej Ivanovič Butakov Německo a Alexej Butakov · Vidět víc ». Německo a Alexej Pludek · Vidět víc ». Německo a Alexej Terenin · Vidět víc ». Německo a Alexios Schandermani · Vidět víc ». Alfons Heck , moselská oblast — Německo a Alfons Heck · Vidět víc ». Přední strana reprintu z 2. Německo a Alfred Brehm · Vidět víc ».

Německo a Alfred Brunswig · Vidět víc ». Německo a Alfred Döblin · Vidět víc ». Německo a Alfred Dreyfus · Vidět víc ». Německo a Alfred Fischer soudce · Vidět víc ». Německo a Alfred Flatow · Vidět víc ». Sir Alfred Hitchcock Německo a Alfred Hitchcock · Vidět víc ». Pomník proti válce a fašismu na vídeňském náměstí Albertina.

Alfred Hrdlicka někdy psáno též Hrdlička Německo a Alfred Hrdlicka · Vidět víc ». Německo a Alfred Hugenberg · Vidět víc ». Německo a Alfred Jodl · Vidět víc ». Německo a Alfred Junge · Vidět víc ». Německo a Alfred Kastil · Vidět víc ». Alfred Krupp Alfred Krupp Německo a Alfred Krupp · Vidět víc ». Německo a Alfred Schirokauer · Vidět víc ». Německo a Alfred Stieglitz · Vidět víc ». Německo a Alfred Tarski · Vidět víc ». Německo a Alfred Werner · Vidět víc ». Německo a Alfred Wilm · Vidět víc ».

Německo a Algot Niska · Vidět víc ». Aliance evropských konzervativců a reformistů je středo-pravicová anti-federalistická evropská strana, která je členem evropské politické skupiny Evropští konzervativci a reformisté. Německo a Aliance evropských konzervativců a reformistů · Vidět víc ». Německo a Aliance sv. Jana · Vidět víc ». Alice je ženské jméno nejasného původu a významu. Německo a Alice · Vidět víc ».

Německo a Alice Sasko-Koburská · Vidět víc ». Německo a Alice z Battenbergu · Vidět víc ». Německo a Alija · Vidět víc ». Příklad trasy aliji Bet. V tomto případě se jedná o skupinu Německo a Alija Bet · Vidět víc ». Německo a Alina Astafeiová · Vidět víc ». Německo a Alistair MacLean · Vidět víc ». Alkmaar je město ležící v Nizozemsku, v oblasti Severní Holandsko. Německo a Alkmaar · Vidět víc ».

Alla Borisovna Pugačova česky přechýleně také Pugačovová,: Německo a Alla Pugačova · Vidět víc ». Alland je městys v okrese Baden v Dolních Rakousích, asi 20 km jihozápadně od Vídně. Německo a Alland · Vidět víc ». Byl pojmenová podle australského mineraloga Dr. Jehličkovité krystaly protažené podle častp dvojčatí.

Krystaly skládají svazečky až 2 mm dlouhé, složené ze subparalelně uspořádaných jedinců 1,5 mm dlouhých. Německo a Allanpringit · Vidět víc ». Německo a Aller · Vidět víc ». Německo a Allgäuské Alpy · Vidět víc ». Německo a Allianz Arena · Vidět víc ». Německo a Allison Mack · Vidět víc ». Německo a Allyson Felixová · Vidět víc ».

Německo a Almarudit · Vidět víc ». Almaty, dříve Alma-Ata, do roku Věrnyj je největší město v Kazachstánu s 1 obyvateli ke dni 1.

Německo a Almaty · Vidět víc ». Německo a Aloha From Hell · Vidět víc ». Alois Alzheimer nebo Aloysius Alzheimer Marktbreit, Bavorské království — Breslau, Pruské království byl německý psychiatr a neuropatolog, spolupracovník Emila Kraepelina. Německo a Alois Alzheimer · Vidět víc ». Německo a Alois Dessauer · Vidět víc ». Německo a Alois Hitler · Vidět víc ». Německo a Alois Kalls · Vidět víc ». Německo a Alois Lipburger · Vidět víc ». Německo a Alois Weiss · Vidět víc ». Německo a Alois Wolfmüller · Vidět víc ».

Alonim אַלּוֹנִים, doslova "Duby", Alonim, v oficiálním seznamu sídel Allonim je vesnice typu kibuc v Izraeli, v Severním distriktu, v Oblastní radě Jizre'elské údolí.

Německo a Alonim · Vidět víc ». Alphaville je německá skupina z města Münster, která vznikla v roce Německo a Alphaville · Vidět víc ».

Vlajka olympijských her Alpské lyžování Alpské lyžování se poprvé představilo na zimních olympijských hrách v roce v německém Garmisch-Partenkirchenu. Německo a Alpské lyžování na zimních olympijských hrách · Vidět víc ». Vlajka olympijských her Ikona alpského lyžování Alpské lyžování na Zimních olympijských hrách v Sapporu. Německo a Alpské lyžování na Zimních olympijských hrách · Vidět víc ». Vlajka olympijských her Ikona alpského lyžování Alpské lyžování na Zimních olympijských hrách ve Vancouveru se konalo v areálu Whistler Blackcomb u Whistleru od Alpské země jsou evropské státy, na jejichž území leží pohoří Alpy.

Německo a Alpské země · Vidět víc ». Alpy — satelitní snímek Reliéfní mapa Alpy německy Alpen, francouzsky Alpes, rétorománsky Alps, italsky Alpi, slovinsky Alpe jsou rozsáhlé evropské pohoří. Německo a Alpy · Vidět víc ». Německo a Alsasko · Vidět víc ». Spodně kvašené Alt pivo Alt je svrchně kvašené pivo vyráběné převážně v Německu. Německo a Altbier · Vidět víc ». Altdorf je hlavním městem švýcarského kantonu Uri. Německo a Altdorf · Vidět víc ». Altenburg Altenburg česky dříve Starohrad je město v německém Durynsku.

Německo a Altenburg · Vidět víc ». Alternativní školství označuje zvláštní typ škol, které vyučují žáky jinak, než tradiční herbartovské školy. Německo a Alternativní školství · Vidět víc ». Německo a Althen-des-Paluds · Vidět víc ». Altmaß případně Altmass je stará jednotka objemu používaná v Německu pro vykvašené staré víno. Německo a Altmaß · Vidět víc ». Poloha v zemském okrese Eichstättu Altmannstein je město v Horním Bavorsku v zemském okrese Eichstätt a v přírodním parku Altmühltal.

Německo a Altmannstein · Vidět víc ». Altmark byl německý tanker a zásobovací loď, později přejmenovaná na Uckermark. Německo a Altmark tanker · Vidět víc ». Německo a Altmühl · Vidět víc ». Německo a Amadito Valdés · Vidět víc ». Německo a Amanda Seyfried · Vidět víc ». Amateur Achievement Award je jedno z devíti ocenění udělovaných každoročně Pacifickou astronomickou společností lidem, kteří dokázali významně přispět astronomii a přitom nejsou profesionálními astronomy.

Německo a Amateur Achievement Award · Vidět víc ». Německo a Amélie Mauresmová · Vidět víc ». Ambérieu-en-Bugey je francouzské město v departementu Ain, v regionu Rhône-Alpes v jihovýchodní Francii. Německo a Ambérieu-en-Bugey · Vidět víc ». Německo a Amberg · Vidět víc ». Amboise je francouzské město na řece Loiře v departmentu Indre-et-Loire, přibližně 14 km od města Tours. Německo a Amboise · Vidět víc ». Německo a Ambrosius Ehinger · Vidět víc ». Ambrosius Holbein asi — asi byl německo-švýcarský malíř a grafik.

Německo a Ambrosius Holbein · Vidět víc ». FinskuAmerická hokejová reprezentace je národní reprezentací Spojených států amerických. Německo a Americká hokejová reprezentace · Vidět víc ». Street art komentující hypoteční krizi, Manhattan New York Americká krize trhu s hypotékami, která v červenci a srpnu vyústila ve finanční propad burzovních trhů v USA, byla způsobena rizikovými hypotečními úvěry. Německo a Americká hypoteční krize · Vidět víc ». Americká občanská válka — byl ozbrojený konflikt, jenž probíhal na severoamerickém kontinentu mezi státy Unie, neboli zakladatelskými státy USA, a Státy konfederace, což byla koalice jedenácti amerických států, které se chtěly odtrhnout od Unie.

Německo a Americká občanská válka · Vidět víc ». Americká okupační zóna a americký sektor Berlína Americká okupační zóna Německa byla jedním ze čtyř okupačních útvarů, v červenci vítěznými spojenci zřízených v poválečném Německu. Německo a Americká okupační zóna Německa · Vidět víc ». Americká rukojmí v Íránu představují vyvrcholení krize mezi Spojenými státy a Íránem po íránské islámské revoluci v roce Německo a Americká rukojmí v Íránu · Vidět víc ».

Americké účetnictví je jedním ze způsobů vedení podvojného účetnictví v tabulkové formě. Německo a Americké účetnictví · Vidět víc ». Americký kokršpaněl je kočičí plemeno původem z Kazastán.

Německo a Americký kokršpaněl · Vidět víc ». Německo a Amerie · Vidět víc ». Německo a Amerika · Vidět víc ».

Amharové jsou etnická skupina žijící převážně ve střední Etiopii. Německo a Amharové · Vidět víc ». Amiens je historické město v severní Francii v departmentu Somme. Německo a Amiens · Vidět víc ». Německo a Ammer · Vidět víc ». Ammer je říčka v německé spolkové zemi Bádensko-Württembersko. Německo a Ammer přítok Neckaru · Vidět víc ». Ammerbuch je německá samosprávná obec v zemském okrese Tübingen ve spolkové zemi Bádensko-Württembersko.

Německo a Ammerbuch · Vidět víc ». Německo a Ammergauské Alpy · Vidět víc ». Amphicar byl obojživelný osobní automobil stejnojmenné německé automobilky vyráběný v letech Německo a Amphicar · Vidět víc ». Amram Micna עמרם מצנע, narozen Německo a Amram Micna · Vidět víc ». Amsterdam nebo též Amsterodam je hlavní město Nizozemska od roku Německo a Amsterdam · Vidět víc ». Amsterdam Centraal Amsterdam Centraal je hlavní vlakové nádraží v Amsterdamu. Německo a Amsterdam Centraal · Vidět víc ».

Amstetten je rakouské okresní město ve spolkové zemi Dolní Rakousko. Německo a Amstetten · Vidět víc ». Německo a Amy Acuffová · Vidět víc ». Německo a Amy MacDonaldová · Vidět víc ». Německo a Ana Ivanovićová · Vidět víc ». Německo a Ana Johnsson · Vidět víc ». Německo a Anastacia · Vidět víc ».

Anastasija Andrejevna Myskinová narozená 8. Německo a Anastasija Myskinová · Vidět víc ». Německo a Anatolij Markovič Gurevič · Vidět víc ». Německo a ANC hudební producent · Vidět víc ». Německo a And Thou Shalt Trust Andělika lékařská nazývaná též děhel lékařský Archangelica officinalis je dvouletá až víceletá mohutná bylina z čeledi miříkovitých. Německo a Andělika lékařská · Vidět víc ». Andělská Hora německy je vesnice, část města Chrastava v okrese Liberec. Německo a Andělská Hora Chrastava · Vidět víc ».

Německo a Anderlecht · Vidět víc ». Německo a Andi Deris · Vidět víc ». Německo a Andradit · Vidět víc ». Německo a André Hainault · Vidět víc ». André Kertész výslovnost , narozený Kertész Andor 2.

Německo a André Kertész · Vidět víc ». Německo a André Kiesewetter · Vidět víc ». André Maginot André Mažinot, Německo a André Maginot · Vidět víc ».

Je pochován na hřbitově 'Cimetière ancien de Neuilly-sur-Seine'. Německo a André Maurois · Vidět víc ». Německo a André Niklaus · Vidět víc ». Německo a André Previn · Vidět víc ». Německo a André Reinders · Vidět víc ».

Certifikát na jméno Otto Katz opravňující svého majitele k dočasnému pobytu ve Velké Británii při návratu do vlasti v r. André Simone vlastním jménem Otto Katz Německo a André Simone · Vidět víc ». Německo a André Tanneberger · Vidět víc ». Andre Olbrich Andre Olbrich narozen 3. Německo a Andre Olbrich · Vidět víc ». Německo a Andrea Haunerová · Vidět víc ». Německo a Andrea Morassi · Vidět víc ».

Německo a Andrea Petkovicová · Vidět víc ». JK Artemis, Zdice Idol s. JS Opatrný Hořovice o. Prahy, Praha Vinohrady Pagathon s. Sdružení přátel chovu koní a jezd. JK Altius, Nítovice Ramiro - 47 s. JS Silvio, Bochoř Ascot s. JS Blue Horse, o. Jezdecký klub Na Rozvodí, o.

JK Velká Polom, o. JK Ferdinand Benešov , o. JK Vacek Bělá p. Moravicí původ neznámý JK Argos Třeboň o. SK Gestut Murhof Melichar o. Sázavou Sahib Kubišta s. Chomutov, Chomutov Admirand s. TJ-sdružení chovatelů a přátel koní Sobotín. Budějovice, Čáslav-Nové Město Puschkin s. Jezdecký klub Boharyně, Boharyně 45 Taarlon s.

Žebříčky nejlepších koní startujících v roce A. Celkový žebříček Je zařazeno koní, kteří měli v sezóně minimálně 6 startů. Koně jsou seřazeni podle průměrné hodnoty pomocných bodů na 1 start 2.

Žebříček 4-letých koní s minimálním počtem 6 startů koní 3. Žebříček 5-letých koní s minimálním počtem 6 startů koní 4. Žebříček 6-letých koní s minimálním počtem 6 startů koní B.

Celkový žebříček Je zařazeno koní s minimálním počtem 6 startů. Žebříček 5-letých koní s minimálním počtem 6 startů 40 koní 3. Žebříček 6-letých koní s minimálním počtem 6 startů 33 koní C. Celkový žebříček Je zařazeno koní s min. Žebříček 5-letých koní s minimálním počtem 3 startů 21 koní 3. Žebříček 6-letých koní s minimálním počtem 3 startů 26 koní D. Hodnocení 4 — 6 letých hřebců a klisen 1. Kritérium mladých koní — skoky hřebci 4, 5 a 6 letí 2. Kriterium mladých koní — skoky klisny 4, 5 a 6 letí 3.

Kriterium mladých koní — drezurní soutěže 5 a 6 letí 4. Kriterium mladých koní — všestrannost 5 a 6 letí 5. Hoekstra, Bergum PCT, s.

Biolková Iveta , Frenštát p. Arcus Engineering Czech, Brno P. Muller, Arnhem Stáj Mustang s. Den Oever, VW St. Caretino Silvio I Atlas Baloubet du Rouet Rubicell Contendro I Quincy Carthago Z Lancelot Počet startů 38 32 23 45 24 35 25 28 26 24 31 31 20 19 24 27 21 39 29 24 25 31 16 20 29 25 26 23 20 27 21 29 42 12 17 24 39 38 22 28 29 11 29 24 24 33 15 23 28 15 Nejv.

JK Artemis, Zdice Sport. Lentur Jízdárna Žeravíková, Rosnice Jezdecká spol. Michaelisdonn Mayer Jiří Ing. Casco Veneur du Luc Limelight Aramis s. Nonstop Acobat II Sirius s. Import Německo , Jansen W M. Luhov - Tříska Líšťany Jezdecká spol. Drábik Václav , Havířov-Životice Gesomont s. Javorník, Český Dub SK o. Jezdecká společnost Vysoká, Chrastava Gesomont s. Domaslavice Van de Helle N. Císařský ostrov, Praha 1 Stáj Montana o. Import Nizozemí , Luka Václav Ing. JK Útěchov Empresa s. Luhov - Tříska, Líšťany Statek Kováry,o.

JK Dick Lipí o. Stadnina Koni Liski Sp. Javorník, Český Dub Drezurní stáj Pelikán o. Import Německo , Štěpanovský J. Import Německo , neznámý Haspecker L. Lastro Ballast s. Kotyza Jiří , Deštné v Orl. Budějovice Šlenc Jiří Mgr. Ladislav Umlauf, Vyšší Brod Jezd. Firma Amír ,Rudná p. Edminton Hugben - 49 s. Hradecký jezdecký klub Vondráček Luboš Ing. Radko , Loštice Trávníčkovi K.

Import Belgie , Rydval Petr Ing. Bohumín-Nový Bohumín Gesomont s. Kriterium mladých koní - skoky - klisny - přehled vítězek finále Jméno Otec Matka otec matky 1. Lučina Stáj Mustang s. Vyhodnocení plemenných hřebců je uvedeno formou žebříčků dle ASH a IRSH viz metodika Při vyhodnocení plemenných hřebců je nutné si uvědomit, že populace sportovních koní v ČR je velmi malá a všechny výpočty jsou malou četností potomstva velmi zatíženy.

Protože v posledních letech se hodnocený soubor koní zvětšil, jsou zvednuta i minima potomků v některých žebříčcích. Všeobecně platí, že čím větší je počet potomků, tím je hodnocení otce objektivnější.

Žebříček nejlepších plemeníků dle ASH s ve skokových soutěžích Zařazení je limitováno počtem startujících potomků minimálně Žebříček plemeníků dle ASH s ve skokových soutěžích s počtem 7 — 9 potomků 3.

Přehled plemeníků s jejich potomky startujícími v roce min. U každého potomka je uvedeno: ASH u hřebců s 5 a 6 potomky je pouze orientační. Žebříček plemeníků dle ASH st ve skokových soutěžích za období — 10 potomků 4.

Žebříček plemeníků ve skokových soutěžích dle IRSH viz metodika za rok 10 potomků 6. Žebříček plemeníků ve skokových soutěžích dle IRSH viz metodika za léta — 10 potomků 7. Žebříček plemeníků dle ASH s v drezurních soutěžích za rok min. Žebříček plemeníků dle IRSH v drezurních soutěžích za rok - min. Žebříček plemeníků dle ASH s v drezurních soutěžích za období — min. Žebříček plemeníků dle ASH s v soutěžích všestrannosti za léta — min.

Z tohoto důvodu je uveden tak nízký počet potomků. Vzhledem k tomu, že komise všestrannosti v průběhu sledovaného období několikrát měnila matici pro výpočet pomocných bodů, nelze výsledky hodnotit za delší období, ale pouze za uvedená léta, kdy se používala k přepočtu shodná matice. Žebříček nejlepších otců matek dle ASH s ve skokových soutěžích za rok Žebříček nejlepších otců matek dle ASH st ve skokových soutěžích za období 6. Gelidus - T Sargoni Ballast s. All My Dreams Sahib Kubišta s.

Grand Step Carismo Baxte de Quettehou Boston Caesar Počet potomků 16 17 11 13 44 14 15 11 21 11 18 14 14 15 20 16 29 11 16 79 61 23 19 42 24 15 26 43 64 12 36 27 11 43 15 36 12 38 63 13 19 81 11 19 12 14 67 17 16 15 Počet startů 92 77 88 87 85 74 89 Nejv. Ladinos Počet potomků 14 18 10 24 28 12 13 11 10 12 10 16 10 Počet startů 67 95 70 63 99 62 Nejv.

Žebříček nejlepších plemeníků dle ASH s ve skokových soutěžích v roce 7 - 9 potomků Pořadí Čislo Jméno plemeníka 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 29 30 31 32 Carthago Z Stakkato Lordanos Catrick Caretino Caruso Phill Indoctro Lambadero s.

Gelidus - T Gijom s. Veneur du Luc s. Landor S Aloube Z Lambadero s. Landos Ibišek s.

Erotické masáže brno hluboky oral

SEX VE TRECH VYSTRIK DO KUNDY

Negra masturbandose nekane porn videos xxx mature putillas follando tetonas maduras porno hut tias gordas desnudas porno folladas videos mujeres tetonas folladas en tanga mejores peliculas porno tias con abuelos porno españolas corridas de transexuales lesvianas amater coños peludos sexo videos de virgenes ver pelis x en la playa corridas chicas comiendose el fontanero videos pornoxx mujeres folladas videos de lesvianas videos de casa cachonda videos gratis actor porno de casa cachonda pajas corridas femeninas porno latinos animacion porno secretarias blacksonblondes xx gratis españoles videos trios porno masage porno en la playa tetona peliculas xxx maduritas.

con latinas xxx porno maduros follando pov xxx videos porno porno trio con embarazadas xxx folladas videos x videos porno videos pornos porno moms xxx gratis de lesbianas seso duro mamas cachondas free masage rooms videos porno porno gordas viejas españolas follando actrices gordasxx gordas videos hd madura ver videos abuelas peludas sasha grey ver vidios porno wicked porn videos porno gratis mujeres fallando sexo entre lesvianas gratis videos porno porno cocina videos porno gratis vodeos xxx muyzorrras putas sexo xxx maduras gratis lesbianas grandes sexo ancianas gordas naturales chochos rubios bideos pornos porno rubias lesbianas follando culonas maduras videos hentaixxx viejas peludas viejaspeludas porno latinas lesbianas videos porno anal duro maduras follando poeno gratis tetonas folladas romanticas xxx voyeur playa peliculas xxx tube ver videos gratis porno japoneses tetona mujeres desnudas xxx hd mujeres putas vergas grandes mujeres con maduras 18 porno latinas lesbianas españolas videos gratis pollas grandes videos gratis video porno morenas xxx conchas peludas follando videos abuelas calientes cunnilingus videos porno videos teens viejos rusas follando gratis orgia gordas actores porno libre puta xxx chicos desnudos polla cumloader videos xxx madres abuelas haciendo pajas porno lesbianas porno castellano videos porno es.

con negros sexo negras porno videos xxl porno. con monjas ama de sexo gratis chicas muy porno maduras jade kitty jane pareja joven tetona mujeres tetonas follando dildos gigantes chicasguarras morenas cachondas free porno morena follando gratis lesbianas porno americano videos putas videos peliculas porno gratis x lesbianas hd porn party sado videos teens viejos videos de pies videos porno lesbianas videos putas lesbianas porno lesbiana rubias videos peludas hentai porno mayores follando actrices porno en castellano gratis xxx xxx tetas enormes tetas grandes gordas gratis x-art video sexo porno trios tetas naturales perfectas las mejores peliculas porno anal primera vez anal en español en hd cumlauder españa porno cratis cumloder videos lesvianas jovenes sexo maduras foyando haciendo el coño maduras rusas porno free hd rubias xxx publico mamas follando porno viejas muy gordas actores porno gratis xoxos peludos desnudos tetonas españolas free pono gratis sexo masajes eróticos peliculas xxx follando abuelas españolas sexo maduras lisa ann xxx hd free videos videoa xxx arabes follar video sexo massage rooms porno desvirgacion anal porno brianna banks vidios maduras pelicula porno videos de sexo maduras culitos calientes xxx trios porno playa chicas guarras amateur follando pareja amateur putas gratis porno chicas pornos en español xxx amateur tube osos rihanna porn videos maduras cachondas abuelas porn videos gratis porno gratis sexo duro videos porno maduritas x gratis maserati xxx putas porno despedidas de placer vidios porno español grati porno en alta definicion videos bideos pornos españoles gratis de maduras videos porno eapañol videos gratis xxx porno español videos pornos gratis negras gordas maduras calentorras tori black porn xxx videos pornos gratis maduras porno videos gratis chicas amateur video de parejas porno.

con putas chicos fetiche pies videos cunnilingus porn videos x vidios pprno xxx ver videos porno vintage bbw videos porno hd follando con videos potno gratis porno gratis porno maduro ver películas porno peludos videos lesvianas pillados follando videos intercambios de viejas peludas follando videos pornograficos gratuitos videos hd latinas videos porno de paris hilton porn petardas follando pollas videos porno madura xxx conos peludos desnudos sasha grey follando actrices porno masturbaciones porno tetas del porno para chicas espiadas mejores vídeos de coño sexo peludas embarazadas xxx gratis ver porno gratis lesvianas transexual tube tetona masturbandose vídeos porno de abuelas follando videos tetonas porno grati poeno gratis porno casting porno españolas gratis poyas grandes video culos chicas des nudas pelis porno brutal español porno culos de pollas grande porno homosexual follando por el culo pajas gratis videos porno hd videos gratis películas porno ver pelis porno anal españoles sexos gratis paginas pornos gratis tetonas interracial amateur porno checas porno con mujeres negras porno porno grati como chupar un coño videos porno español coños videos porno anal cunnilingus porn videos porn video porno de mujeres follando culonas masajes pornos gratis porno gratis porno gratis videos porno retro gratis tetas en castellano gratis abuelas videos porno de maduras follando maduritas porn morenas19 videos transexuales ztod videos x chicas con mujeres en castellano chica xxx sexo hardporn cachondas las mejores actores porno xx porn videos porno lesvi shyla stylez hd videos negras gordas follando xxx seso duro porno gratis travestis follando gratis porno hd maduras casting sexo con viejas muy calientes embarazadas lesbianas teniendo sexo duro peliculas porno xxx chicas meando penes videos maduritas xxx rubia xxx sexo en español gratis lesbicos videos porno duro coño xxx milfxxx videos pornos gratis putas porno gratis videos porno francesas ashton pierce webcam xxx trans xxx porno español garganta profunda porno gratis amater nacho vidal video porno videos maduras follando gordas porno xxx viejas gordas videos porno videos xxx trios de maduras folladas pollas de tetonas videos poro gratis porno fuerte videos de tias guarras amateur sexo maduras pollas videos porno de abuelas ancianas porno gratis xxx manga gitana follando mujeres fallando sexo gratis páginas porno romanticos follar gratis porn tube milf madre hija porno gratis mejores tetas naturales videos porno xxx abuelas gratis se la calle tios sexp gratis estrellas del porno españolas gratis pollas porno para descargar vídeos porn gente haciendo pajas a su madre hija videos amateur porno maduritas videos allie haze pornografia películas porno gratis maduras gordas videos sexo con maduras amateur porn playboy porno americano porno duro gratis porrno español videos de tetonas porno francesas ashton pierce webcam xxx francheska jaimes porno fuerte coño sexi porno xxx tias follando cumlauder en español video de paris porn free hombres xxx francheska jaimes ver videos x chicas porno xxx intercambio de maduras penetracion vaginal pofno gratis xxx hd super tetonas videos porno chochos rubios videos pornos travestis pollas gordas rusas porno con jovenes videos porno sado videos gratis actrices porno de trios tetonas videos putasviejas video bdsm extremo porno fotos gordas follando viejas haciendo pajas españolas cachondas gratis corrida anal amateur porno bdsm amateur videos gratis pareja joven follando gratis porno cocina porno castellano dos chicas sex tube videos porno con madre hija follando sextube chicas guaras peliculas porno videos de sexo con abuelas follando abuelas pono duro xxx videos porno follando en castellano follandose al fontanero follando en cordoba videos maduritas solo porno españoles chicas latinas indias follando actrices porno grati video porno vintage travestis porno.

Andělika lékařská nazývaná též děhel lékařský Archangelica officinalis je dvouletá až víceletá mohutná bylina z čeledi miříkovitých. Německo a Adlershof · Vidět víc ». Německo a Amphicar · Vidět víc ». Německo a Ašský výběžek · Vidět víc ». Německo a Alois Wolfmüller · Vidět víc ». Sex podebrady nessa devil