Holky z ulice parohac cz

holky z ulice parohac cz

Nejčtenější články za týden. V Ulici jsou jen hezký holky Mladý herec Jakub Štáfek 18 alias Matěj Jordán z nekonečného seriálu Ulice s námi mluvil o všech svých láskách. Velký šok v Ulici: Jakub Štáfek končí po 12 letech a dává přednost novému seriálu.

Tahle zpráva nejspíše nepotěší žádného fanouška Ulice. Jedna z hlavních postav oznámila, že v seriálu končí. Letos na podzim se toho v Ulici děje poměrně hodně. Rozchody, zvraty, nové lásky nebo překvapivá odhalení. Proč se rozhodl Jakub Štáfek, který je v seriálu prakticky od jeho počátku, opustit roli Matěje Jordána?

Táta se mnou léta nemluvil, prozradil rybář Jakub Vágner   Jakub Vágner se nepotatil. Jeho otec je slavný český muzikant Karel Vágner a chtěl, aby jeho syn šel v jeho šlépějích. To se mu povedlo u druhého syna i dcery, ale Jakub se vzepřel a z konzervatoře odešel, aby se plně vrhnul na svou vášeň - rybaření.

Další články k tématu: Lidožrouta jsem chytil na shnilou rybu, říká rybář Jakub Vágner Jakub Vágner zachrání ohrožené velké ryby.

Pronajme si na to rybník Rybář Jakub Vágner: Bez přítelkyně bych ve svém bytě shnil. Hvězda Ulice i Vyšehradu Jakub Štáfek dostal kopačky! Můžou za to pletky s Agátou? Jakub Štáfek 27 si zahrál v internetovém seriálu Vyšehrad poměrně hloupého fotbalistu Laviho, jehož manažera hrál Jakub Prachař Ten měl ze seriálu odejít proto, že ho měla jeho žena Agáta podvést právě se Štáfkem.

Přítelkyně seriálového Laviho herečka Monika Timková 27 za svým tehdy ještě přítelem stála, o to větší je překvapení, když přiznala, že už se Štáfkem pár netvoří. V Ulici za paroháče, ve společnosti ale majitel luxusní kočičky: Podívejte se, jakou krásnou holku vyvedl mezi lidi Jakub Štáfek!

Jakub Štáfek je v tom až po uši. A nebojí se to dávat najevo. Svoji přítelkyni Moniku Timkovou vyvedl do společnosti a bylo vidět, že jim v krvi koluje hodně lásky. Však si to také dávali hodně najevo! Největší tajemství fotbalové primadony Juliuse Lavického? Autor a hlavní herec Jakub Štáfek prožil jako skoro každé mladé tele pár karambolů s drogami.

Inspiroval se snad svým vlastním životem při psaní Vyšehradu?! Hvězda Ulice si v reklamním spotu vychutnala Zemana! Tohle video se Miloši Jitrnice líbit nebude! Bude to pěkné kvítko: Tohle se povídá o brunetce, se kterou se líbá Jakub Štáfek z Ulice   Teprve nedávno vyšlo najevo, že Jakub Štáfek 24 , kterého diváci díky jeho roli v seriálu Ulice znají spíš jak Matěje Jordána, chodí s hereckou kolegyní Monikou Timkovou O té jsme věděli jen to, že hraje v pražském Divadle Palace a pardubickém Východočeském divadle a že získala hlavní roli v pohádce Princezna a písař.

Teď už jsme o něco chytřejší - doneslo se k nám, že Monika je výrazově velmi obratná a umí se moc dobře hádat a slovně pošťuchovat. Hvězda Ulice Jakub Štáfek: Fanynky jsou bez šance! Dvacetiletý Jakub Štáfek se díky seriálu Ulice stal idolem mnoha žen a dívek.

Ty však mají prozatím smůlu, protože mladý herec je zamilovaný a už dva roky má přítelkyni Majdu. Tu považuje za osudovou lásku a jednou by si ji rád vzal. Takhle se hvězda seriálu Ulice nechala nafotit pro Blesk. Ve společnosti se sice tolik bok po boku neobjevují, nicméně když už ano, tak se od sebe nehnou ani na krok. Monika se Jakuba nebojí políbit a jasně tak nastínit, že to je její princ na bílém koni a s nikým se o něj dělit nebude.

Tak uvidíme, jak to těmhle dvěma společně dlouho vydrží. Zatím jim to moc sluší a vzájemně se dobře doplňují. Každopádně Kuba má dobrý vkus, Monika je totiž pořádná kočka , která se umí do společnosti obléknout a vypadat více než reprezentativně. Další fotografie v galerii. Štáfek má pořádnou samici. Jakub Štáfek je v tom až po uši. A nebojí se to dávat najevo. Svoji přítelkyni Moniku Timkovou vyvedl do společnosti a bylo vidět, že jim v krvi koluje hodně lásky.

... PRIVAT PLZEN KITTY JANE

WWW CZECHCASTING MALE HOLKY

Jakub Štáfek alias Julius Lavický z Vyšehradu: Do téhle kočky je zamilovaný! Štáfek má pořádnou samici. Stránky jsou určeny pouze pro osoby starší 18 let. Tahle zpráva nejspíše nepotěší žádného fanouška Ulice. Největší tajemství fotbalové primadony Juliuse Lavického?

Mladý herec Jakub Štáfek 18 alias Matěj Jordán z nekonečného seriálu Ulice s námi mluvil o všech svých láskách. Velký šok v Ulici: Jakub Štáfek končí po 12 letech a dává přednost novému seriálu. Tahle zpráva nejspíše nepotěší žádného fanouška Ulice. Jedna z hlavních postav oznámila, že v seriálu končí. Letos na podzim se toho v Ulici děje poměrně hodně.

Rozchody, zvraty, nové lásky nebo překvapivá odhalení. Proč se rozhodl Jakub Štáfek, který je v seriálu prakticky od jeho počátku, opustit roli Matěje Jordána? Táta se mnou léta nemluvil, prozradil rybář Jakub Vágner   Jakub Vágner se nepotatil. Jeho otec je slavný český muzikant Karel Vágner a chtěl, aby jeho syn šel v jeho šlépějích. To se mu povedlo u druhého syna i dcery, ale Jakub se vzepřel a z konzervatoře odešel, aby se plně vrhnul na svou vášeň - rybaření. Další články k tématu: Lidožrouta jsem chytil na shnilou rybu, říká rybář Jakub Vágner Jakub Vágner zachrání ohrožené velké ryby.

Pronajme si na to rybník Rybář Jakub Vágner: Bez přítelkyně bych ve svém bytě shnil. Hvězda Ulice i Vyšehradu Jakub Štáfek dostal kopačky! Můžou za to pletky s Agátou? Jakub Štáfek 27 si zahrál v internetovém seriálu Vyšehrad poměrně hloupého fotbalistu Laviho, jehož manažera hrál Jakub Prachař Ten měl ze seriálu odejít proto, že ho měla jeho žena Agáta podvést právě se Štáfkem.

Přítelkyně seriálového Laviho herečka Monika Timková 27 za svým tehdy ještě přítelem stála, o to větší je překvapení, když přiznala, že už se Štáfkem pár netvoří.

V Ulici za paroháče, ve společnosti ale majitel luxusní kočičky: Podívejte se, jakou krásnou holku vyvedl mezi lidi Jakub Štáfek! Jakub Štáfek je v tom až po uši. A nebojí se to dávat najevo. Svoji přítelkyni Moniku Timkovou vyvedl do společnosti a bylo vidět, že jim v krvi koluje hodně lásky. Však si to také dávali hodně najevo! Největší tajemství fotbalové primadony Juliuse Lavického?

Autor a hlavní herec Jakub Štáfek prožil jako skoro každé mladé tele pár karambolů s drogami. Inspiroval se snad svým vlastním životem při psaní Vyšehradu?! Hvězda Ulice si v reklamním spotu vychutnala Zemana! Tohle video se Miloši Jitrnice líbit nebude! Bude to pěkné kvítko: Tohle se povídá o brunetce, se kterou se líbá Jakub Štáfek z Ulice   Teprve nedávno vyšlo najevo, že Jakub Štáfek 24 , kterého diváci díky jeho roli v seriálu Ulice znají spíš jak Matěje Jordána, chodí s hereckou kolegyní Monikou Timkovou O té jsme věděli jen to, že hraje v pražském Divadle Palace a pardubickém Východočeském divadle a že získala hlavní roli v pohádce Princezna a písař.

Teď už jsme o něco chytřejší - doneslo se k nám, že Monika je výrazově velmi obratná a umí se moc dobře hádat a slovně pošťuchovat. Hvězda Ulice Jakub Štáfek: Fanynky jsou bez šance! Dvacetiletý Jakub Štáfek se díky seriálu Ulice stal idolem mnoha žen a dívek.

Ty však mají prozatím smůlu, protože mladý herec je zamilovaný a už dva roky má přítelkyni Majdu. Tu považuje za osudovou lásku a jednou by si ji rád vzal.

Takhle se hvězda seriálu Ulice nechala nafotit pro Blesk. Fotbalisti jsou nevyčerpatelná studna inspirace, míní Jakub Štáfek   Poprvé se před kamerou objevil ve čtrnácti, kdy jako mutující mladík získal roli v seriálu Ulice.

Jakub Štáfek 26 hraje Matěje Jordána dodnes, ale už se věnuje i vlastním projektům. Jakub Štáfek 26 se sice v Ulici stal paroháčem, když přistihl svoji seriálovou přítelkyni Míšu Doubravovou 25 s jiným frajerem. V osobním životě je ale šťastný. S Monikou Timkovou 26 jim to evidentně funguje a jsou společně zamilovaní až po uši. Ve společnosti se sice tolik bok po boku neobjevují, nicméně když už ano, tak se od sebe nehnou ani na krok. Monika se Jakuba nebojí políbit a jasně tak nastínit, že to je její princ na bílém koni a s nikým se o něj dělit nebude.

Tak uvidíme, jak to těmhle dvěma společně dlouho vydrží. Zatím jim to moc sluší a vzájemně se dobře doplňují. Každopádně Kuba má dobrý vkus, Monika je totiž pořádná kočka , která se umí do společnosti obléknout a vypadat více než reprezentativně. Další fotografie v galerii. Štáfek má pořádnou samici.

Holky z ulice parohac cz