Sex u bazenu chlupaté kundy

sex u bazenu chlupaté kundy

Zamknula skříňku a klíč na gumovém kroužku si navlékla na štíhlý kotník. Je sice psáno, že by se tu měl člověk pořádně celý umýt mýdlem, aby snad něco nezanesl do bazénu, ale ukažte mi jednoho, který to opravdu dělá. Každý jen tak v plavkách hupsne pod sprchu, namočí se a jde konečně do bazénu. Stejně tak i my. Nešly jsme ale hned do vody. Chvíli jsme se jen tak procházely po kraji a povídaly jsme si. Zvlášť když je takový vedro, jako dneska. Ale že je tady docela dost lidí, viď?

Jenže já jsem věděla, že k večeru tu nebude ani noha. A to jsem tu bývala vždycky nejraději… "Neboj se. Za pár hodin všichni vypadnou a zbydou tu jen ti, co budou chtít," řekla jsem.

Srdce mi bilo až v krku. Tohle je přece přesně to, co… "Hele, vždyť my jsme se ještě ani nepředstavily," řekla. Ale nepouštěla jsem ji. Musela jsem pořád vychutnávat ten pocit doteku, teplo kůže, která by se mě mohla dotýkat i jinde, že.

Ochladit se potřebujeme už obě. Byla jsem rozpálená jak oheň. Předvedly jsme osazenstvu bazénu dvě perfektní šipky a už jsme plavaly pěkně vedle sebe. Ani nevím, jak uběhlo tolik času, že lidé začali pomalu mizet. Ztratila jsem pojem o hodinách, měla jsem myšlenky jen pro Janu. Už nám oběma bylo vše jasné. Jenomže se pořád nic nedělo, veškerá konverzace probíhala jen slovně.

A já jsem nechtěla být ta první. Až… Až se Jana ozvala: Naše vlhké rty k sobě přilnuly a já se začala líbat s takovou vášní, jakou jsem ještě nezažila. Její ruka sjela na můj bok a mě obejmula mě. Zavřela jsem oči a vychutnávala ten krásný pocit. Vůbec mi nevadilo, že to dělám s dívkou. Ten polibek trval snad nekonečně dlouho. Nakonec se naše rty přece jenom oddělily a my se začaly mazlit jen svými jazýčky. Nevadilo nám, že nás může kdokoliv pozorovat. Ale přesto jsem uvítala, když Jana řekla: Postavila se pod proud vlažné vody a s požitkem zvrátila hlavu.

Dívala jsem se na její lesknoucí se tělo a pomalu jsem jí položila ruce na ramena. Přitiskla jsem se k ní a sjela dlaněmi k mašličce vrchního dílu bikinek. Pomalu jsem ji rozvázala a trošku poodstoupila. Dva trojúhelníčky spadly na mokrou zem a já si teď konečně mohla, prohlédnou její ňadra zblízka. Byla stejně tak opálená, jako ostatní části těla, a jejich bradavky byly jako dva knoflíčky.

Tak tuhé a pevné… Začala jsem dlaněmi laskat její tělo a líbala jsem ji na šíji a ňadra. Přitom jsem ale rukama stále sjížděla po bocích níž a níž a hladila její zadeček. Dvě mašličky na bocích mi také nedaly moc práce a pod trojúhelníčkem látky se objevila její kunda. Měla ji po stranách vyholenou, jen uprostřed zůstal úzký proužek něžných chloupků.

Jana vzrušeně dýchala a já jsem okouzleně hladila její sametovou kůži. A padající kapky vody jen rozněcovaly naši vášeň. Ten nepotřebný kus vlhké látky kamsi zmizel a vůbec nebyl potřeba. Jana si mě opět prohlédla od hlavy až k patě jako už jednou, teď však v poněkud jiné situaci.

Začaly jsme se navzájem hladit a naše těla se o sebe smyslně třela. Prsa se navzájem dotýkala svými ztuhlými bradavkami a já jsem cítila, že už to dlouho nevydržím. Že už se brzy bude muset něco stát. Jana najednou zavřela kohoutky sprchy a začala mi jazykem dráždit bradavky. Sjížděla rty a jazykem pořád níž a níž, pak si klekla a zvedla ke mě na chvíli obličej. Malinko jsem roztáhla nohy a pak už jen slastně cítila, jak její obratné prstíky dráždí moji píču.

Probírala se houštinou mých chloupků, projížděla prsty štěrbinku a já se vzrušením chvěla. Pak se její prstíky začaly přibližovat k mému vchodu do rozžhavené kundy, který už mokval vlhkostí. Jana se ale zase zvedla a obejmula mě kolem pasu. Tady se mi to nelíbí. Tak, jak jsme byly, jsme se přesunuly do šaten a ani chladnější vzduch nedokázal ochladit náš žár.

Mezi řadami skříněk byly polstrované lavice, které se nám teď ohromně zalíbily. Sedla jsem si na jednu obkročmo a Jana proti mně. Začaly jsme se opět líbat, Jana se přisunula až úplně ke mně a položila své štíhlé nohy přes mé.

Pak mě jemně stlačila do lehu a klekla si mezi má roztažená stehna. A já jsem konečně ucítila její obratný jazyk ve svojí píče. Prsty rozevírala stydké pysky a dráždila poštěváček, až jsem skoro šílela rozkoší. Nikdy bych si nedovedla představit, že tohle zažiju s nějakou dívkou, ale teď jsem nebyla schopna myslet na nic, kromě nás dvou. Nezajímalo mě, jestli je tohle správné, hlavně že to bylo krásné. Bylo to něco úplně jiného, než s kterýmkoliv chlapcem.

Všichni kluci si chtějí odbýt jen to jedno, ale neumí být něžní. Ale Jana, to bylo něco úplně jiného. Bylo mi s ní krásně. Po chvilce začala opět stoupat svým jazykem výš a výš. Lehla si mezi má stehna a přitiskla svoji kundu k mé. Sevřela jsem její tělo nohama a hladila její zadeček.

Začala mi jazýčkem olizovat rty a já jí to oplácela. Rozevřela si píču a projela se v ní prstem. Zavzdychala přitom a prosebně se na mě podívala. Pak se sklonila k mé píče a začala jí konečně pořádně zpracovávat. Bylo to nádherné, byla jsem v sedmém nebi a přitom jsem Janě způsobovala stejnou rozkoš.

Lízala jsem její voňavou kundu a prsty bloudila kolem dírky. Pořád jsem se ale nemohla odhodlat dovnitř. Vykřikla a prohnula se v zádech. Začala jsem prstem jemně pohybovat a zkoumat to teplé místečko.

Janě zjevně dělalo potíže soustředit se na mojí kundu a po chvíli toho nechala úplně. Položila paže na mé nohy a chytila je za kotníky. Už jsem věděl, k čemu mám svého frantíka a často už jsem se doma třel o polštář nebo jiné věci — klasickou masturbaci jsem teprve objevoval a jal jsem se ho masírovat rukou.

Učitelkou po chvilce začali lomcovat silné křeče — udělala se a kousala se při tom do rtu a tiše zkučela… chvilku tam ještě tak stála, zatímco já prožíval další ze svých orgastických křečí bez výstřiku semene. Věděl jsem co se stane a tak jsem rychle upaloval nahoru a omluvil se s tím, že jsem musel na záchod. Plavat jsem už dávno uměl a tak mi nedělalo problém ještě sledovat učitelku, jak s ruměncem na tváři vyšla schody a posadila se vedle své kolegyně. Chvilku jsme plavali, ale nemohl jsem myslet na nic jiného než co jsem viděl ještě před pár minutami.

Pinďourek mi stál a já jsem jen silou vůle dokázal aby na chvíli přestal, že mu půjdu ulevit. A vzala mě za ruku a už mě táhla dolů ke sprchám, kde jsou ve vedlejší místnosti i hajzlíky. Chvilku jsem nevěděl co udělat, ale iniciativitu samozřejmě převzala ta zkušenější z nás.

Stál jsem tam u mušle a cítil její pohled v zádech. Nemohl jsem čurat, ale dál mě netrápila a přistoupila ke mně. Klekla si za mne a uchopila můj polotvrdý čuráček. Já jsem měl knedlík v krku a zmohl jsem se jen na váhavé přikývnutí. Chtěl bys vidět ještě něco?

Otočila mě k sobě a stáhla mi plavky. Já jsem měl oči vyvalené a čekal jsem co asi tak po mě může chtít… Pochopila můj zmatený, ale přesto však plný očekávání, výraz a řekla: Na důkaz svých slov stáhla ramínka svých jednodílných plavek a jala se je stahovat. Vyvalil jsem oči na ta velká a i přes pokročilý věk celkem pevná prsa.

Dál stahovala svoje plavky až se objevil její chlupatý klín a to už na mě bylo moc a v ptáčkovi mi začalo škubat. To už měla plavky dole a seděla tam v leho sedu u zdi a roztaženýma nohama. Jak rozkázala, něco se ve mne hnulo a já začal plnit co přikázala — musel jsem sice přes nepřestávající erekci mohutně tlačit a po chvilce jsem funěl jak tur, ale přineslo to svoje ovoce a já začal zkrápět svojí učitelku.

... únor Byla to jedna velká párty. Stačila však jediná minuta, která změnila mnoha teenagerům život. Dívkám bylo třináct až sedmnáct let. Co se stalo?. sex. Chlupate V Bazenu: Chlupaty Kundy, Nevyholeny, Chlupaty Lesbi, Hairy Solo Kalhotky, Sex V Hd, Skupinovy Anal, Chlupaté Gay, Výstrik Do, Venkovn. srpen Krásná zpěvačka se totiž odhalila u bazénu. květen Jste fanoušci staré chlupaté kundy - české porno mature granny sex foto mature, dildo. Zraly zensky transka brno Nebyla proti a mohutně ucucávala z proudu nažloutlé moči. A to jsem tu bývala vždycky nejraději… "Neboj se. Pochází z volně dostupných zdrojů na internetu. Amatérky na svých erotických fotkách ukazují šukání doma v českých ložnicích i se na veřejnosti, kde uvidíte malá i velká prsa, chlupaté kundy i holé píči oplodněné a vystříkané semenem. A vzala mě za ruku a už mě táhla dolů ke sprchám, kde jsou ve vedlejší místnosti i hajzlíky.

Sexshop olomouc masturbace penisu

KITTY JANE MLADE AMATERKY