Mrdej mě lizani kundicky

Mezi tím si rozepla halenku a z podprsenky vyndala kozy. Tekly z ní štávy a mě se opět postavil ocas do pozoru. Rukama mě držela za vlasy a tlačila můj obličej do svého rozkroku.

Strč mi tam jazyk mrdej mě jazykem říkala mezi vzdechy. Pak si přitáhla můj obličej před její velké prsa. Strčila mi bradavku du pusy se slovy cucej mi bradavky saj je. Pomalu se začala pode mě podsouvat a já ucítil svůj žalud na její píče. Zaraž ho do mě dělej vraž mi ho tam. Chytla mě za zadek a já do ní začal pronikat. Cítil jsem nekonečné vzrušení a slast. Mrdej mě mrdej stále opakovala. Okamžitě jsem poznal co mě i jí dělá takovou rozkoš a začal jí mrdat na plno. Objímala mě držela se kolem mého krku.

A stále žadonila abych jí mrdal. Najednou začala hrozně sténat se slovy mrdej maminku synáčku mrdej mámu a nepřestávej. Vystříkej mamince díru dralo se jí z úst mezi vzdechy. Cítil jsem že už budu a začal hlasitěji vzdychat.

Nastříkej to do maminky synáčku stříkej mámě do kundičky skoro už řvala. Cítil jsem na svém ocasu stahy její kundy a mohutný příval jejích štáv. Roztřásl jsem se a začal do ní stříkat svoje semeno. Stříkej do mamky synáčku stříkej to mámě do kundy stále potichu šeptala. Rukama mě stále tiskla k sobě a celá se třásla. Na svém klesjícím péru stále uvnitř její kundy, jsem cítil jak z ní vytékají její štávy smíchané s mým semenem.

Byl jsem tak vysílený že se mi rozklepali nohy. Když jsme se od sebe odtáhli a mlčky se oblékali. Tak jsem si všiml krásy jejího nahého těla a zamiloval se do ní. Byla to krásná čtyřicetiletá žena. Asi to poznala a hned mě nabádala že nesmím zblbnout a hlavně mlčet. Jinak že už nikdy více se mezi námi nic nestane. Začala mě chválit že se jí to moc líbilo a že jsem dobrý milenec.

Pak trochu ostýchavě začala mluvit o tom že mi říkala synáčku a dělala u toho maminku. Vysvětlila mi že jí to tak vzrušuje více. Časem jsem se od ní dozvěděl že je rozvedená a nemůže mít děti. Prožili jsme spolu krásné tři roky divokého milování než jsem musel na vojnu. Naposledy jsme se milovali jako matka a syn po mé vojenské přísaze na hotelovém pokoji. Na kterou se přijela podívat jako moje maminka. Snad každý den jsem jí psal z vojny dopisy.

Asi po měsíci mi napsala že už jsem velkej chlap a musíme toho co je mezi námi nechat. Dost mě to bolelo ale přežil jsem to. Napsal jsem jí ještě několik dopisů ale nikdy mi neodpověděla. Od té doby jsem jí nikdy neviděl ani nevím co s ní je. Dnes chápu že i ona mě milovala, a obětovala svoji lásku ke mě mému mladému životu. I když to nebyl pravý incest já to tak beru. A nic špatného na tom nevidím.

Koho tohle nechá v klidu tak lže. Ahoj ty děvko, nádherný video, stříkal jsem až na monitor, krásně ses vyhonila kundičku, je nádherná, krásně vzdycháš, hned bych ti ji vystříkal, napiš prosím, chci se stebou vystříkat v náké místnustce, hned dávám Moc krásná kundička vyhoněná. Krásně mlaská, když jí to chutná. Také jsem neodolal a vycáknul jsem.

Víškolikrát jsem si vyhonil čuráka při koukání na to, jak se nádherně mrdáš a jak se mrdáš??? Tak mi roztáhni tu svou nadrženou píču, budu tě ji šukat až mi budou koule pleskat o tvůj zadek. Chci abys mě při tom nadávala, až tě tu tvou svini budu mrdat a vystříkávat semenem. Chci to naostro, chci tě ji nastříknout, rajcuje mě. Krásně se mrdáš a ten komentář Přepsat Výchozí Do oblíbených. Tato funkce je dostupná pouze pro VIP členy.

.

Mrdej mě lizani kundicky

V hospodě bylo už jen několik místních ochmelků, ale Emilka nikde. Otevřel jsem oči a nade mnou stála nahá, voňavoučká Emilka. Šukání do prdele mne na kazetách moc vzrušuje, ale v reálu jsem ještě žádné prdelku nešoustal. Prožíval jsem neskutečnou slast. Napsal jsem jí ještě několik dopisů ale nikdy mi neodpověděla. Lizani kundy mrdej, Sexperverz sex za penize. Mrdej lesby zdarma, Pořád si mě ještě nevšimla a já se najednou nemohl rozhodnout jak jí oslovit. Jako bych jí. listopad Co čučíš, už mám zavřeno, houkla na mne a já s prosebným kukučem madla vedle vany a vzrušeně šeptala, zlato lízej, lízej, mrdej mne jazykem, její tělo se nekontrolovatelně začalo třást a z kundičky do mé pusy prýštil. nezne lesbicke lizani kundicek do orgasmu. Sestřina přítelkine. Vysříkané kundičky. Řádně tvrdé péro. Mrdej mně tvrdě. Rozkročené náručí. Mladá kráska.

Praha sex nornik olomouc