Holky ve spodnim pradle vanessa decker

holky ve spodnim pradle vanessa decker

Boris Pochenko vypadá jako naprostý neotesanec s obrovským knírem a rázným krokem, bez smyslu pro humor a moderní svět vůbec. Profese Joy je tady zbytečná, ale bystrá žena se brzy "naučí" být dobrou učitelkou. Diktátorovy tři děti rozkvetou a neotesaný panovník dostává první rafinované ženské lekce. Příběh legendárního amerického showmana, který žil dvěma životy.

Přes den pracoval jako televizní scénárista a producent, v noci jako úkladný vrah ve službách CIA. Zombinladen Mladý pár nalezne při potápění v Pacifiku tělo neznámého muže. Při bližším ohledání muž ožije a pokouše několik lidí. Zjistí se, že to je sám Bin Ladin, který se vrátil jako nemrtvý. Z lidí, které pokouše, se stávají stejní nemrtví jako on. Najednou se z této záležitosti stává národní problém. Americké síly NATO v odvetné akci postříleli čtyřicet mužů, žen i dětí z okolí.

Film nelíčí účastníky iráckého odboje pouze jako teroristy, ale také jako otce od rodin, přátele či patrioty, kteří se nechali využít krvavou rétorikou islámských extremistů. Příslušníky vojsk představuje jako obyčejné kluky, kteří nezvládají svou roli, strach ani stres. Uniformovaní chlapci se prohánějí ulicemi města za zvuků tvrdé muziky a ochutnávají adrenalin hry na vojáčky, jež se v okamžiku krize promění v tragickou realitu.

Modelky na zabitie - Death to the Supermodels Jdou žhavé, jsou hloupé a jsou na zabití. Tina je mladá a ambiciózní šéfredaktorka pánského magazínu. Nebaví ji však vydávat magazín pro úchylné vězně a proto se rozhodne, že připraví speciální sérii fotografií. Pěti supermodelkám zaplatí milion dolarů a vysadí je na pustém ostrově k nafocení těch nejžhavějších fotek. Jakmile jsou ale odtrženy od civilizace, začnou být nesnesitelné. Stále se dohadují — od maličkostí jako jsou chlupy v podpaždí až po tak závažné věci, jako je svádění fotografa, který je ve skutečnosti gay.

Veškeré hašteření ale utichne, jakmile dojde k vraždě. Moje velká indická svatba Gurindera Chadha, uznávaná režisérka filmu Blafuj jako Beckham, se při natáčení zdokonalené společenské komedie Jane Austenové spojila s naprosto neočekávaným partnerem: Výsledkem je nový pohled na nadčasový příběh o hledání lásky — převyprávěný tak jako nikdy před tím — s drzým humorem, okázalými tanečními scénami a svéráznou romancí bombajských kasovních trháků.

Stejně jako v literární předloze i Moje velká indická svatba svede dohromady dva lidi s naprosto odlišnými názory, ale tentokrát jsou také z jiného konce světa. Doslova se v komedii plné barev, humoru a emocí střetává Východ se Západem. Manuel a Manuela Manuel se v hloubi duše vždycky cítil jako Manuela a také jako žena žije. Když ji však nejlepší kamarádka požádá, aby předstírala, že je její snoubenec a otec očekávaného potomka, ze zpěvačky se na čas stává voják… Bláznivá komedie natočená v portorické produkci vypráví o Manuele, která se sice narodila jako muž, ale vždycky se cítila být ženou a také jako žena žije.

Zpívá a tančí v nočním klubu, ale právě teď prožívá krizi. Rozešel se s ní přítel, bytná chce zaplatit a její nejlepší kamarádka Coca Elena Iguinaová je v maléru.

Otěhotněla s mužem, s nímž strávila jednu noc, a musí to říct svým konzervativním rodičům. Potřebuje proto někoho, koho by představila jako svého snoubence a otce dítěte, a požádá Manuelu o pomoc. Té se sice do takové akce moc nechce, ale nedokáže odmítnout, a tak se z Manuely stává voják Scott.

Zjišťuje však, že balancovat mezi mužskou a ženskou stránkou své existence je těžší, než si dokázala představit. Titulní postavu skvěle ztělesnil Humberto Busto, jehož známe z filmu Amores Perros. Na východě ďábel, na západě jed Podobně jako američtí filmaři Francis Ford Coppola či George Lucas oprášil také mezinárodní kritikou oslavovaný hongkongský autor Wong Kar Wai vlastní starší dílo a upravil je podle svých současných představ.

Původní film Na východě ďábel, na západě jed Wong natáčel několik let a uvedl ho v roce Snímek vychází z populárního románu o potulných šermířích, ale je ztvárněn jako vysoce estetizovaný milostný příběh protkaný tesknou melancholií, v němž legendární hrdinové mezi bitvami vzpomínají na své osudové lásky. I přes historické dějiště tento snímek stejně jako jiné Wongovy filmy z devadesátých let odráží tehdejší atmosféru z nadcházejícího předání Hongkongu Číně.

Bezmocnost zdejších nadlidských bojovníků tváří v tvář konfliktům přesahujícím jejich síly odpovídá existenciální úzkosti dobových obyvatel britské kolonie, kteří se museli vyrovnat s událostmi, které sami nemohli ovlivnit. Užít si jej můžete ve formátu 3D v kinech právě v období svatého Valentýna.

Filmu se jako výkonný producent ujal zpěvák a skladatel Elton John, jehož písně jsou použité jako hudební doprovod. Společně s ovdovělou matkou se upnou k akademické budoucnosti Jin-Seoka jako ke svému cíli.

V Koreji však vypukne válka a benjamínek rodiny musí rukovat. Zodpovědnost a strach o bratra přivedou i Jin-Taea do války. V okamžiku, kdy začne válečná vřava ohrožovat životy obou, rozhodne se Jin-Tae přihlásit na sebevražednou misi, aby vysloužil bratrovi odchod do civilu. Ten Jin-Taeův plán zprvu nechápe a odsuzuje jej jako zbytečně vlasteneckou honbu za slávou.

Tae Guk Gi je korejský název pro státní vlajku Jižní Koreje s mandalou a čtyřmi trigramy. Záchrana boha Bývalý federální vězeň přijíždí po dvaceti letech do svého rodného města jako změněný člověk. Ujímá se malého kostela, aby v něm začal svou službu jako pastor. V drsném černošském prostředí se snaží svým svědectvím lidem ukázat na jiný život než žijí doposud. V těžkých situacích důvěřuje Bohu a uznává, že on sám lidi změnit nemůže, ale změnit je dokáže jenom Kristus.

Stejně jako minulé léto , i tentokrát musí každá ze členek "sesterstva" trávit letní prázdniny sama. Tibby odjíždí na filmový kurz, Carmen prožívá první lásku a nachází cestu k nové rodině , Bridget se vydá hledat babičku, kterou dosud nepoznala a Lena se vrací do Řecka na pohřeb svého dědečka Na všechny opět čekají nová dobrodružství, zklamaní a lásky.

Jediné co se nemění jsou putovní kalhoty, které je opět pojí dohromady stejně jako minulé léto Se zásobou nových vynálezů, fikaných speciálních efektů a divokých honiček je film Agent Cody Banks 2 bezvadným a supertajným pokračováním zaručujícím senzační zábavu!

Agent Cody Banks míří do Anglie , aby prověřil mezinárodní vztahy a zajal podlého vědce, který ukradl zařízení na kontrolu mysli a chce ovládnout celý svět! Jako student výběrové školy se nejmladší agent CIA spojí s nejlepší londýnskou špiónkou Spearritt a pokusí se tohoto. Dobrý Will Hunting Psychologické drama, líčící osudy dvacetiletého matematického génia, ale zároveň i hospodského flákače Willa Huntinga.

Ten pochází z nuzných poměrů a svůj život strávil převážně v sirotčincích. Mladíkovy neuvěřitelné početní vlohy vyjdou najevo, když jako uklízeč na bostonské univerzizě náhodně vyřeší složitý matematický příklad, který zůstal na tabuli.

Citově vyprahlý a zablokovaný Will ovšem odmítá využít svého obrovského talentu a změnit svůj život. Nakonec se však podvolí tlaku okolí. Příběh je koncipován jako střet několika silných osobností a charakterů. Přesvědčivě je ztvárněno jak prostředí a atmosféra jižního Bostonu, tak "akademická půda". Vysokoškolský student Light Yagami se chce stát policejním důstojníkem stejně jako jeho otec a prosazovat právo a spravedlnost.

Bude L schopen dopadnout Kiru dřív než ten uvidí jeho tvář a přijde na jeho pravé jméno? Je to prostě naprostý opak Matta Brodyho Zac Efron , bývalého úspěšného olympionika, kterému sláva natolik stoupla do hlavy, že si po nekonečné sérii průšvihů musí pod Mitchovým velením jako plavčík odkroutit pár desítek hodin veřejně prospěšných prací.

Matt má však ego stejně silné jako bicepsy a ani takové varování osudu nebere moc vážně. Místo bdění nad plážovými povaleči bez uzardění zírá do výstřihu dalšího nováčka v týmu, nádherné ale odtažité Summer Alexandra Daddario. Za jiných okolností by si ho Mitch asi podal, jenže teď na to nemá čas, protože se mu na pláži začaly kupit problémy. Tu moře vyplaví pytlíček s drogami, tu mrtvolu A protože místní policie vše bohorovně přehlíží, vydá se parta plavčíků na trestnou výpravu, která nemůže skončit dobře, pokud jeden z jejích členů nepřestane všechno sabotovat.

Akta Pentagon Odhalit podvod… nebo chránit celou záležitost jako součást národní bezpečnosti? To je dilema, před kterým stojí Daniel Ellsberg, když narazí na Akta Pentagon! Podle skutečné události byl natočen přesvědčivý film, který vypráví příběh ambiciózního muže, jenž vystudoval na Harvardu a pracuje na vysoké pozici v Pentagonu. Jako analytik zpracovává informace o Vietnamu a je šokován, když objeví stránek super tajné zprávy o skutečné americké účasti v konfliktu.

Rozhodnutí odhalit ohromující pravdu bez vědomí vlády mu okamžitě dá nálepku národního hrdiny… nebo odpadlíka a buřiče, který chce narušit národní bezpečnost a zájmy státu! Olivia ve filmu ztvárnila Skylar, dívku, která na Halloween zjistí, že se narodila jako již pátá generace lovců příšer. Když omylem vypustí příšery z uzavřené komory, musí je opět pochytat, a to dřív než se pomstí na jejích rodičích. No co, bere to prostě jako celkem dobrý způsob, jak si šplhnout u šéfa.

Jenže agent Wax je ukecaný magor ze staré školy, libující si v násilí, zastrašování a chaosu. Ten co nejdřív střílí, pak se ptá, jestli to někdo přežil a jeho vyšetřování je všechno, jen ne normální. Jako buldozer nahrne nebohého Stevense do případu, kde se kšeftuje s kokainem, střílí do aut i do lidí pancéřovkou a kde člověk nejde pro ránu daleko.

Není divu, když scénář.. Pravidla vášne Polovina Chladnokrevný cynik Sean Bateman James Van Der Beek navenek působí jako mladík ze slušné, zazobané rodiny, ve skutečnosti však prodává drogy celé univerzitě a spí přibližně s polovinou její dívčí populace. Avšak — stejně jako všichni kolem — touží jenom po spolužačce Lauren Hyndeové Shannyn Sossamon , která se rozhodla zachovat věrnost svému povrchnímu příteli Victorovi Kip Pardue , i když by nepohrdla ani bisexuálním Paulem.

Paul ovšem nedá dopustit na Seana, zatímco Victor nejvíc touží po penězích a snad i po Laře Jessica Biel , která by si ráda podmanila Lauren. Naštěstí je tady … Komentáre: Emperor Emperor je příběh lásky a porozumění odehrávající se na pozadí poválečné krize po kapitulaci Japonska na konci druhé světové války.

Ve štábu generála Douglase MacArthura Tommy Lee Jones , který se jako nejvyšší velitel vojenských sil stal de facto vládcem Japonska, je vedoucí japonský specialista generál Bonner Fellers Matthew Fox nucen učinit historicky důležité rozhodnutí: Měl by být císař Hirohito souzen a oběšen jako válečný zločinec?

Megapiraňa Původně měly geneticky modifikované, rychle rostoucí a množící se piraně sloužit jako potrava hladovějícím. Jednoho dne se ale těmto nebezpečným predátorům podaří najít si cestu na svobodu a z venezuelských laboratoří si postupně prožírají cestu k Floridě. Milovníci intelektuálně nenáročných akčních filmů věnovaných genetickým experimentům, které se vymkly kontrole, si přijdou na své.

Faktótum Literární alter ego amerického undergroundového spisovatele Charlese Bukowského Henry Chinaski je hlavním aktérem filmu Faktótum, jehož scénář vycházel ze stejnojmenné knihy i z dalších próz dotyčného autora. Zaznamenává denní stereotyp ještě neznámého literáta, který psaní povídek prokládá bujarou alkoholizací a erotickými hrátkami s nevázanými ženami.

Občas si najde příležitostné zaměstnání, kde brzy zklame a je vyhozen. Střídání pracovních míst je podobné jako střídání partnerek. Chinaski neuspěje ani u svých rodičů, které navštíví.

Rozhořčený otec ho vykáže jako asociálního povaleče. Filmové vyprávění provází Chinaského sarkastický komentář s jeho humornými aforismy a sebeironickými sentencemi. Posedlost Mladý manželský pár zažívá nesmírné štěstí poté, co jim neznámý muž odkáže tichou starou vilu v protější ulici. Brzy se však toto tajemné dědictví projeví jako součást ďábelských intrik a dům mrtvého dárce jako místo, kde jsou plněna temná přání a vládnou zapovězené vášně.

Boxerský sen Dan Barnes Steve Austin je bývalý profesionální boxer, který odešel po rostoucí únavě ze své násilné existence. Nyní se jako školník snaží pomoci novému studentovi Matthewovi Millerovi Daniel Magder , který je týrán. Zatímco Matthew se učí, jak boxovat a postavit se ke svým trýznitelům, z nichž jeden je školní mistr boxu Jaren Brandt Bartlett , Dan našel novou roli a jako učitel mu pomáhá vyrovnat se s jeho bouřlivou minulostí.

Philadelphia Andrew Beckett je právník. Homosexuál, infikovaný virem HIV. Svou nemoc dlouho tají, přesvědčen o tom, že s jeho službou klientům nesouvisí. A pak je jednoho dne propuštěn, údajně pro pracovní neschopnost.

Ale Andy ví, proč přišel o místo. Připravily ho o ní předsudky, strach, panika a odpor. Ví, že jeho čas je sečten, ale nevzdává se.

Hledá právníka, který by mu pomohl v procesu s jeho mateřskou firmou - a nachází. Černý Joe Miller není tak úspěšný, jako býval Andy, ale jeho vytrvalá víra v právo z něj činí ideálního spojence. Přesto se však zdráhá přijmout Beckettův případ. Stejně jako obžalovaní, jako porota, jako všichni ostatní, i on nemá rád homosexuály, oškliví si je a štítí se AIDS.

A snad právě pro svůj odpor nakonec přijímá, přesvědčen o tom, že ve městě, kde byla vyhlášena americká ústava, zaručují rovnost všech, nelze tento boj vzdát. Soudní spor začíná… Inspiraci k natočení filmu bylo údajně onemocnění blízkého přítele režiséra J. Knockout Dan Barnes Steve Austin je bývalý profesionální boxer, který odešel po rostoucí únavě ze své násilné existence.

Bez emocí, protože emoce vás mohou zabít. V Dějinách násilí byli protivníky. V drsném psychologickém westernu podle románu Roberta B. Parkera se Ed Harris který také režíroval, produkoval a podílel se na scénáři a Viggo Mortensen sešli jako přátelé a nájemní strážci pořádku Cole a Hitch. Renée Zellweger jako žena, která přijede do města jen s dolarem v kapse a podivuhodnou schopností přežít, dodá jejich snaze postavit před soud vraha Randalla Bragga Jeremy Irons to, co může zabíjet —city.

V městečku Appaloosa poteče krev. Stephenu Strangovi, jehož život se změní po strašlivé dopravní nehodě, která mu znemožnila používat ruce. Když ho tradiční medicína zklame, je Strange nucen hledat uzdravení a naději jinde. A tak se vypraví na mystické, odloučené místo známé jako Kamar-Taj. Brzy zjistí, že Kamar-Taj není jen chrámem uzdravení, ale i základnou pro boj s temnými silami, jež chtějí zničit naši realitu. Zanedlouho si musí Strange — vybavený novými magickými schopnostmi — vybrat, zda se vrátí k původnímu životu plnému bohatství a slávy, anebo se všeho vzdá a bude bránit svět jako nejmocnější kouzelník ve vesmíru.

Most Duben , Hitlerovo Německo stojí těsně před kapitulací. Wehrmacht mobilizuje poslední síly. Albert, Walter a dalších pět kamarádů ze třídy jsou povoláni na frontu přímo ze školních lavic, jako pomocná vojska k obraně strategicky nedůležitého městského mostu před blížícími se Američany.

Mise se záhy ukáže jako boj na život a na smrt. Vlkodav z kmene Šedých psů V dávných dobách, kdy po zemi kráčeli bohové a lidé se snažili vyrovnat jejich moci, byla vesnice Šedých psů jako mnoho jiných do posledního pobita temným přisluhovačem Zhadobou, jenž se snažil vzkřísit bohyni Morannu Smrt.

Ten den měli všichni Šedí psi zemřít, jenže jeden to přežil. Syn kováře Mezhamira je prodán do otroctví, aby do smrti pracoval v diamantových dolech. A osudem otroka je v těch dolech zemřít. Jenže chlapec vyroste, přijme jméno Vlkodav a vybojuje si svobodu. Tehdy Vlkodav začne svou pouť, při které jako první otrok hodlá na pozadí epického střetu božstev změnit svůj osud a pomstít vyhlazení svého rodu… Komentáre: Když mu lékaři diagnostikovali pokročilé stadium rakoviny, podrobil se experimentální léčbě v rámci programu Weapon X, známého a populárního především mezi x-menovskými mutanty.

Díky tomu se Wade zbavil rakoviny, a nejenže zůstal naživu, ale také jako bonus získal schopnost rychlého samouzdravování. Bohužel však — například oproti Wolverinovi, který po podobné léčbě zůstal celkem sexy — z tohoto pokusu vyšel trvale znetvořený. I proto celkem bez většího odporu přijal okostýmované alter ego jménem Deadpool. Chlapec Greta je mladá Američanka, která začne po svém příjezdu do Anglie pracovat jako chůva v odlehlé vesnici.

Po nástupu na místo zjistí, že osmiletý chlapec, o kterého se má starat, je porcelánová panenka v životní velikosti. Jeho rodiče mu věnují stejnou péči jako jejich předchozímu živému, který před dvaceti lety zemřel a s jehož smrtí se stále nemohou vyrovnat. Rodiče pro Gretu připraví seznam činností, podle kterého má o chlapce-panenku pečovat. Gretě je ovšem list nejprve k smíchu a dělá si z přísných pravidel legraci. Až po řadě rušivých a nevysvětlitelných událostí si Greta s hrůzou uvědomí, že práce chůvy v této rodině bude asi její nejhorší noční můra.

Vypadá to, že panenka je skutečně naživu! Steven Seagal Spojuje v sobě to nejlepší z bojových umění a zároveň je přesvědčivým hercem. Na nic si ale nehraje. Řadu let vypadá naprosto stejně. Je to prostě Steven Seagal. Narodil se roku a s bojovým uměním — konkrétně s karate — začal ve věku sedmi let. Brzy získal dovednosti i v dalších bojových sportech a v roce už jako držitel černého pásu v karate a mistr aikida přesídlil na několik let do Japonska a do jiných asijských zemí.

Bojová umění učil i po svém návratu do USA — založil si školu pro movité klienty. Ve filmu debutoval v roce snímkem Nico, následovaly tituly jako Těžko ho zabít, Muž s cejchem srti, Aljaška v plamenech aj.

Ze dvou manželství obě skončila rozvodem má celkem pět dětí. Město zvířat Moderní metropole zvířat Zootropolis je město jako žádné jiné. Jen v Zootropolisu najdete luxusní čtvrti jako je Sousedství Sahara nebo chladný Tundrov. Je to velkolepé velkoměsto, ve kterém žijí pospolu zvířata ze všech koutů světa. Je to metropole, kde můžete být kýmkoli bez ohledu na to, zda jste obří slon nebo malá myška.

Když však do města dorazí optimistická strážnice Judy Hopkavá, zjistí, že být prvním králíkem v policejním sboru velkých a drsných zvířat není žádná legrace.

A protože chce všem dokázat, že na to má, skočí po první příležitosti řešit náročný a záhadný případ, i když to znamená vzít do party upovídaného a všemi mastmi mazaného lišáka Nicka Wilda. Tomboy Desetiletá Laura by nejraději byla klukem. Nedávno se s rodiči a malou sestrou Jeanne přistěhovala do nové čtvrti a před kamarádkou Lisou a ostatními dětmi z okolí se vydává za kluka.

Léto se stává dějištěm rozmanitých her a z Laury se stává Michael, kluk jako každý jiný, avšak dostatečně odlišný, aby se o něj začala Lisa zajímat a zamilovala se do něj.

Laura si užívá své nové identity, jako by konec léta neměl nikdy prozradit její znepokojivé tajemství. Bezva ženská na krku Sympatická Eliška Petra Hřebíčková je na plný úvazek milující manželkou charismatického a bohatého Pavla Jiří Langmajer.

Ovšem jen do té doby, než ji na prahu čtyřicítky milým a korektním způsobem požádá o rozvod. Když nový život, tak od základů! Eliška se rozhodne začít od nuly jako učitelka v malé středočeské vesničce. Jeho jízlivost a hulvátství může trumfnout snad jen jeho povolání — Božíček pracuje ve vesnici jako hrobník.

Eliška má ovšem na chlapy také momentálně spadeno, takže si rozhodně nenechá nic líbit. Pirát silnic Andy Samberg Saturday Night Live jako Rod Kimble, kaskadér s falešným knírkem a velkým snem, v této fantastické komedii tak nepředvídatelné, že nebudete věřit, co přijde dál!

Rod nikdy nedopadl, aniž by si nenamlátil. Jeho rodina a přátelé si myslí, že si stále jen dělá legraci. A ke všemu jeho nevlastní otec Frank ho používá jako svůj boxovací pytel. Ale pár drobných problémů mu nemůže zabránit v největším kaskadérském kousku jeho života. Koralína a svět za tajnými dveřmi Když se malá Coralina nastěhuje do nového domu, ze všeho první prozkoumá dům a okolí, jak jí poradí tatínek, který je snad jako každý dospělý neustále zaměstnaný.

Poté, co spočítá všechno modré , všechna okna 21 a počet dveří 14 , zjišťuje, že jedny dveře v salónku vedou temnou chodbou do bytu podobnému tomu jejich jako vejce vejci. Goon Doug Glatt Sean William Scott vyrůstá v lékařské rodině, ale díky svým odlišným zájmům si připadá jako cizinec. Jednoho dne navštíví se svým přítelem Ryanem Jay Baruchel zápas nižší hokejové ligy.

Během zápasu se Ryan vysmívá hostujícímu týmu a vyprovokuje šarvátku. Do ní se zapojí i Doug, který druhý den dostane nabídku práce v hokejovém týmu jako ochránce ostatních hráčů. Hlavní hrdina nabídku přijme a ujme se tak ochrany svých spoluhráčů. Matka a sestry byly zavražděny během rituálního satanského obřadu přímo před jejíma očima. Za strašlivý zločin byl na základě Libbyina svědectví odsouzen na doživotí její bratr Ben. O 30 let později se na Libby se obrátí tajný spolek s názvem Kill Club, který prošetřuje známé zločiny.

Nutí ji přezkoumat události oné noci a znovu otevřít kapitolu života, ke které se již nikdy nechtěla vracet. Na povrch vyplouvají skutečnosti, které vnášejí trhliny do jejího tehdejšího svědectví. Libby začíná pochybovat o pravdivosti věcí, které jako dítě viděla. Znovu otevírá hluboko pohřbené vzpomínky na tragickou minulost. Jako rukojmí sebou mají úřednici Glorii Hillovou. Při zastávce v motelu se Glorie stává obětí sexuální zvrhlosti Richieho. Jako nové rukojmí berou rodinu pastora Jacoba Fullera.

Po přejezdu mexických hranic se mají setkat s místními převaděči v baru Titty Twister. Všechno jde hladce alespoň z pohledu Setha a Richieho , dokud se tanečnice, vyhazovači i barman nepromění v upíry, kteří mají chuť na čerstvou krev.

Až na vrchol Až na vrchol představuje příběh šesti bojovníků — šesti nejrychlejších motocyklových závodníků všech dob — a jejich osudů. Příběh o tom, co je v sázce, co lze vyhrát a ztratit, když se ženou za slávou rychlostí přesahující tři sta kilometrů v hodině. Brad Pitt v roli vypravěče popisuje intenzivní soupeření mezi jezdci, ale i další vazby, jako je přátelství a vzájemný respekt jako důkaz nejvyšší profesionality všech pilotů, kteří mají co do činění s kategorií MotoGP, královnou jednostopých závodů.

Ponoříte se do fascinujícího konkurenčního boje, v němž se představí ikona motorsportu Valentino Rossi, Casey Stoner,Dani Pedrosa, Marco Simoncelli, jenž obětoval závodům to nejcennější — svůj vlastní život, a samozřejmě stoupající hvězda, španělský mladík Marc Marquez.

Cesta probíhala podle plánu, dokud nenarazili na titulního hrdinu. Byť jako všichni správní ufologové v existenci mimozemšťanů bezmezně věřili, Paul je poněkud zaskočil.

Kamarádskou idylu bohužel vážně narušují dvě externí hrozby. Když vám zdrhne mimozemšťan, tak se ho snažíte dostat za každou cenu, což je úkolem agenta tajné vládní agentury Jason Bateman , který má k ruce dva neschopné poskoky a zpruzenou šéfku na telefonu. Nebezpečí číslo dvě pak představuje nerudný náboženský fanatik, jemuž naše trojka nedopatřením unesla celkem rajcovní dceru Kristen Wiig , a on se ji snaží získat zpět s pomocí nabité kulovnice.

Venku je ale zabiják, který střílí gangstery, aniž by o tom rodina měla nejmenší tušení… Příběh tvoří tři linie vyprávění, které se vzájemně doplňují, prolínají a končí o Štědrovečerní večeři. Tato provokativní komedie je určená nejen příznivcům černého humoru. Critters 2 Uplynulo už pár let od doby, kdy se na farmě rodiny Brownových nečekaně zjevila návštěva z kosmu.

To ještě ale nikdo z nich netuší, že Critters jsou tu zase! Tentokrát se příšerky narodí z vajec zanechaných tu původními Critters. Tyto vejce rozdává jako velikonoční kraslice babička Brada Browna, která ani netuší jaké trable obyvatelům Grover Bend tím právě chystá. Vesmírná rada posílá jako pomoc osvědčenou dvojici lovců Uga a Li tentokrát ještě s pozemšťanem Charliem, jenže situace s Critters se vůbec nevyvíjí dobře a Lovci pokazí co můžou.

Pokračování hororové komedie Critters plné černého humoru právě začíná. Čeká nás v blízké budoucnosti podobná hrozba? Tento dokumentární snímek se zabývá datem Existují vědecké či jakékoliv přesvědčivé důkazy, že se temná proroctví ukrytá do tajemných čtyřverší vyplní?

Parta Tune Squad vyzve Nerdlucky na basketbalový zápas, ve kterém se má rozhodnout, zda Looney Tunes zůstanou tady… nebo se stanou pouhou atrakcí ve vzdálené galaxii. Nerdluckové jsou ve výhodě, protože mají strašlivou tajnou zbraň - ukradli totiž umění největším hvězdám Národní basketbalové ligy jako Charles Barkley a Patrick Ewing. Ale to ještě není všechno, lidičky. Tune Squad má taky tajnou zbraň. A tou je ten nejlepší hráč na světě a v celém vesmíru!

Pochází z našeho světa - stejně jako celá tahle legrace. Kretén střídá kreténa," povzdychne si hrdinka filmu a její další rande na inzerát s tváří Lukáše Pavláska se rychle zařadí do jejího oddílu katastrof a kreténů. Podobný seznam příšerných schůzek postupně rozšiřují i další postavy. Sezn mka je totiž komedie o mužích, ženách a zajímavém fenoménu doby - internetové seznamce. A samozřejmě o tom, co všechno se na takovém rande naslepo může stát. Ale pozor, v rybníku hledajících se může objevit i dravá štika.

Jiří Langmajer jako šéf seznamky čelí stížnostem nespokojených dam. Ve jménu firmy a ve jménu příležitosti, která dělá zloděje, musí ukázat, že chlapi nejsou pouze idioti. S šarmem a roztomilostí slavného filmového Kristiána vyráží jako nové rande na schůzky s klientkami. Vyzbrojen informacemi z jejich dotazníků vystupuje jako muž jejich snů. Po několika naplněných schůzkách ovšem beze stopy mizí. On totiž manželku nehledá, on už doma jednu má. A ta má zase kamarádku a ta hledá na seznamce a tu Jiří Langmajer taky svede.

Smyčka kolem záletníka se začíná utahovat a ve vzduchu visí společný ženský slib, že pomsta bude sladká. Přestože je půvabná, milá a chytrá, zatím jí štěstí v lásce vůbec nekvete. Zdá se, že v celém New Yorku, kde pracuje v muzeu jako restaurátorka renesančních obrazů, se pro ni nenajde ten pravý. Poté, co svého přítele přistihla v posteli s jinou, se bojí nového vztahu.

Nicméně při náhodném setkání se sympatickým sousedem Jimem se jí na chvíli podlomí kolena. Jimova milá tvář se dokonce promítá do Ticianova obrazu, který právě restauruje. Jenže pak přichází chvíle velkých pochybností. Vše totiž nasvědčuje tomu, že Jim není tím, za koho se vydává a že má dokonce na svědomí vraždu.

Amanda spolu se čtyřmi kamarádkami modelkami začne pátrat na vlastní pěst a o překvapení přitom není nouze. Gorila Claudio Bisio ztělesňuje v tomto italském komediálním dramatu schizofrenika, který je odmalička rozpolcený mezi dvě osobnosti - zvykl si však na to, že na živobytí si vydělává jako bodyguard a tomu druhému, který je jeho protikladem, nechává zprávy, doplňující mezery ve dvojím životě.

Teď se však rozhodl, že se jako pečovatel bude se starat o kdysi slavného amerického filmového herce Ernest Borgnine. Armageddon Za osmnáct dní Země přestane existovat, protože se srazí s asteroidem velikosti Texasu. Je bezpodmínečně nutné, co nejdříve přistát na asteroidu, hluboko pod jeho povrch zavrtat silné jaderné nálože, odpálit je a pak se jen modlit, aby to celé pomohlo. Záchrana světa tímto brizantním způsobem je práce jako stvořená pro partu drsných naftařů v čele s Harrym S.

Stamperem Bruce Willis , který zachází s vrtnou plošinou a výbušninami jako neurochirurg s jemným laserovým skalpelem. Astronautický výcvik NASA je rychlý a za pár dní jsou dva raketoplány s jadernými náložemi a samorostlými spasiteli světa na palubě připraveny ke startu. Zvládne Bruce Willis a jeho muži sebevražedně riskantní akci? Pochopitelně ano, ale bude perná fuška a navíc divácký zážitek roku. Španglicky snadno a rychle John Clasky Adam Sandler je oddaný otec rodiny.

Jako vyhlášený šéfkuchař dobře zajišťuje své nejbližší Téa Leoni, Cloris Leachman a dopřává jim luxusu včetně prázdninového domu v Malibu. V něm získává práci jako hospodyně krásná Flor Paz Vega , která přišla do Ameriky společně se svou dcerkou přednedávnem z Mexika. Ale život v nové zemi bude složitější než si představovala… Hlavně pro její dceru! Zvlášť když se vás ujme taková zazobaná, ale trošku ztřeštěná rodinka! Hamiltonovi vypadají jako dokonalá americká rodina: Čtyři sourozenci se po smrti svých rodičů přestěhují do města na severu Kalifornie.

Nejstarší David Samuel Child na sebe vezme zodpovědnost za své sourozence, dvojčata Wendell Joseph McKelheer a Darlene Mackenzie Firgens a nejmladšího Francise Cory Knauf , který při práci na školním úkolu postupně odhaluje děsivá rodinná tajemství. Když to ostatní zjistí, cítí se ohrožení a citlivý Francis se musí rozhodnout: Dům u vycházejícího slunce Vzali mu jeho odznak.

Svou zbraň si nechal. Bývalý policista Ray byl právě propuštěn z vězení. Pokouší se začít nový život a vyhýbat se problémům. Začne pracovat jako šéf bezpečnosti v nočním klubu, který je znám jako ilegální hráčské doupě místní mafie.

Během jedné Rayovy služby je podnik vyloupen a při přestřelce je zabit syn majitele. Policie za iniciátora loupežného přepadení označí Raye. Tomu nezbývá nic jiného, než najít skutečného viníka, získat zpět svou čest a očistit své jméno. Príbeh hračiek Toy Story 3 od Pixaru bude i ve verzi 3D. Režisérem je Lee Unkrich, který měl v předchozích dvou dílech série na starosti střih a na Toy Story 2 se podílel i jako druhý režisér. Původní režisér John Lasseter zůstává jako producent.

Zápletka filmu je prostá: Situace se stane neúnosnou v okamžiku, kdy jeho životní styl ohrozí otcovu kandidaturu na post Kalifornského guvernéra. Vedoucí kampaně Underwood příjde se zajímavým řešením. Najme dva herce Diggs a Anderson působící jako skuteční gangsteři, kteří B-Rada unesou a přemístí ho do skutečného gheta v Comptonu. Nestačí než doufat, že B-Rada realita raperského života odradí a navrátí jeho život do konvenčních kolejí.

Phantom Saif Ali Khan se jako bývalý voják vydává se svojí ne příliš nadšenou asistentkou Katrina Kaif po stopách strůjců útoku a podává si je jednoho po druhém i přes všechny těžkosti. Adderall Diaries Mladý spisovatel se snaží vyrovnat s vlastní minulostí i vztahem ke svému otci a jako berlička mu slouží sledovaný soudní proces s mužem Slater , jenž je obviněn z vraždy své manželky. Bastille Day "Bastille Day" je příjemný akční thriller, který má velmi dobré tempo a hlavně postavy, které jsou více jak snesitelné.

Idris Elba je jako tajný agent výborný. Jako chlapec měl zálibu v tanci a v roce poprvé veřejně vystoupil v Baletu noci, při němž ho poprvé doprovázel Lully, který později pro mladého krále složil další balety a stal se jeho důvěrníkem.

Skládal na královo přání také opery a hudbu provázející představení her Jeana-Baptista Poquelina, známého jako MoliŹre. Film sleduje vztahy mezi králem, Lullym a MoliŹrem, do jisté doby přátelské, později poznamenané závistí a zejména ochladnutím toho, který mezitím vyspěl v krále Slunce.

Obsluhoval som anglického krála Tématem Hrabalova slavného románu je životní dráha číšníka, později hoteliéra a nakonec cestáře v době politických zvratů první půle dvacátého století. Mnohokrát v životě pocítí, že jím druzí opovrhují pro malý vzrůst, pro sympatie k Němcům, pro jeho češství, proto, že má původ odloženého dítěte, i pro osobitou životní filozofii.

Nikdy však nezatrpkne, neoplácí nenávistí, nemstí se. Touží po bohatství a uznání ve své profesi, touží po milující ženě - ale dostává se mi jich jen krátce. Není uznán ani jako árijec, ani jako milionář Zmizelá Nikdo jí nevěří. Jill byla před rokem unesena záhadným mužem a následně vržena do hluboké díry plné mrtvol předchozích obětí. Jako jediné se jí podařilo přežít, protože znala pachatelovo tajemství. Rok po tragické události stejně záhadně mizí i její sestra Molly.

Jill je přesvědčena, že je únosce zpět. Tudíž sestru čeká stejný osud a do zítra může být mrtvá. Policie jí však stejně jako tenkrát nevěří a Jill nezbývá nic jiného než podniknout pátrání na vlastní pěst. Podaří se jí do dvanácti hodin najít vraha? On sám se sice cítí jako oběť, ale zároveň si je vědom, že za svůj prohřešek musí platit.

Proto opustil Los Angeles a nový případ chápe jako svoji poslední šanci. Hlavním podezřelým je tentokrát bohatý obchodník, který s největší pravděpodobností, pod rouškou vývozních a dovozních aktivit, pere špinavé peníze pro jakýsi mezinárodní kartel. Víc než rok už je sledován celníky i policií, ale jediným výsledkem je poznání, že Carter Verone má živé styky s organizátory adrenalinových automobilových závodů.

Vše je tedy na Brianovi, který už nemá co ztratit. Bublina Protagonisty vyprávění situovaného do městečka na hranicích Ohia a západní Virginie jsou tři dělníci z továrny na panenky, jejichž životy se protnou na ploše svérázného milostného trojúhelníku. Postarší Martha udržuje s mladším kolegou Kylem mateřský vztah na základě společných cest do práce a společně trávených přestávek na jídlo. Poklidnou rutinu jejich kamarádského soužití rozbouří příchod nové kolegyně, svobodné matky Rose.

Důležitou roli ve vyprávění hraje vedle obtížně vyjádřitelných citů i lehce nahozená kriminální zápletka. Steven Soderbergh se na nezvyklém snímku natočeném s improvizujícími neherci v reálných prostředích podílel také jako kameraman pod pseudonymem Peter Andrews. Ke specifikům projektu, který režisér označuje jako první z plánované série, patří i způsob distribuce: Živí a mrtví Skupinka chorvatských fašistů obsadí strategicky důležitý bod v západní Bosně a zajme skupinu muslimů.

Drží je jako rukojmí. Hlavní hrdina Martin jednoho zajatce zastřelí a ukradne jeho hodinky. Poté se příběh přenáší do roku , kdy Martinův vnuk Tomo přichází jako jeden ze šesti vojáků chorvatské armády na stejné místo. Tam bojují s bosenskými vojáky, které porazí. Několik jich zajmou, ale přichází rozkaz všechny zajatce zabít. Mezi zajatými vojáky je také vnuk muslima, který byl zabit Martinovým dědečkem.

Rub a líc Blake Carrington, Krystle, Alexis… k tomu krásné domy, automobily, tajemství z minulosti, nemanželské děti, rozvody, skandály a boje na život a na smrt. Už si vzpomínáte na příběh o chamtivosti, vášních a nenaplněných snech boháčů - televizní seriál Dynastie? Diváci ho ve Spojených státech sledovali v epizodách téměř devět let!

Teď se slavná americká sága na obrazovky vrací. Ne ovšem jako seriál, ale jako hraný televizní film, který zachycuje nejen vznik a vývoj seriálu, ale především vrchol jeho slávy, s nímž je neodmyslitelně spjata herečka Joan Collinsová.

Když konečně stane Roguovi tváří v tvář, odhaluje se pravda o jejich minulosti. Suffragette Mladá dívka Maud Carey Mulligan pracuje od dětství jako pradlena v londýnské prádelně, kde se postupně vypracovala až na pozici mistrové. Vše se změní v okamžiku, kdy se náhodou připlete k protivládnímu protestu "sufražetek" bojujících za volební práva žen a jejich práva ve společnosti, která jsou ale v té době vytrvale odmítána.

Maud nejprve ze zvědavosti a postupně čím dál aktivněji propadá tomuto boji a snaze získat stejná práva jako muži. Zároveň se jí ale v důsledku toho začne hroutit doposud spokojený život. Je několikrát zatčena, přichází o domov, muže i syna. Všemi opovrhovaná ale dál vytrvává ve svém boji i za cenu, kterou doposud musela zaplatit.

Femme Fatale Laura Rebecca Romijn je mrcha. Poté odjíždí do Ameriky a v letadle se seznámí s úspěšným podnikatelem Wattsem Peter Coyote a s ním si užívá anonymity v cizině. Po sedmi letech je podnikatel pověřen prací ambasadora ve Francii, takže jeho žena Laura se po odvážné loupeži vrací zpět do Francie s novou identitou. Bývalý paparazzi Nicholas Antonio Banderas Lauru neustále pronásleduje a pokouší se odhalit ji takovou, jaká je.

Vyfotí ji pro jeden z velkých týdenních skandálních časopisů, a její bývalí komplicové po čase stráveném ve vězení po ní jdou. Laura je ohrožena na životě, ale jako ztělesněný ďábel se umí bránit všemi prostředky. Režisér Brian De Palma záměrně sáhl po klasické femme fatale tak časté ve filmech z let čtyřicátých a padesátých, a přizpůsobil ji současnému příběhu. Film Femme Fatale má jedinečnou pařížskou vůni, to proto, že režisér žil několik měsíců v Paříži a město si oblíbil.

Antonio Banderas nezklamal v roli Nicholase, který je odrazem Lauřina ducha a obav. Jejíma očima ho vidíme jako nebezpečného jedince oblečeného do černého. Vpravdě ďábelskou podívanou předvedla Rebecca Romijn-Stamos X Men jako Laura, která používá svou krásu a sexualitu jako zbraň k získání toho, co chce.

V malé, zato výživné roli ambasadora Wattse se ukázal Peter Coyote. Temné ulice Americký muzikálový thriller, pojatý jako horečnatý sen ve stylu film noir, se odehrává ve Americký muzikálový thriller, pojatý jako horečnatý sen ve stylu film noir, se odehrává ve Muži, který žije obklopen bluesovou muzikou a má dvě oslnivé milenky, zpěvačky a tanečnice Crystal a Madelaine Bijou Phillipsová a Izabella Miková , všichni závidí.

Jenže rozkošnický život se Chazovi začne vymykat z rukou. Až po uši se topí v dluzích, jeho snový svět se hroutí a zasáhne ho i nečekaná a podivná sebevražda jeho otce. Stále víc se zaplétá do sítě lží a zrady a vlastně už neví, komu může věřit a koho se má bát. Ve filmu zazní dvanáct původních písní od Jamese Comptona a Tima Browna, které nazpívali nejlepší současní bluesoví zpěváci jako Dr.

Vítejte ve světě blues. Jak přežít loučení se svobodou Španělská komedie se soustředí na partičku přátel, kteří mají v plánu strávit víkend na ostrově Gran Canaria.

Chtějí tam uspořádat bláznivou a nezapomenutelnou rozlučku se svobodou pro Giselu, která se jako první z nich vdává. Španělská komedie vypráví bláznivý příběh partičky kamarádek: Nory, Gisely, Taniy, Marty - a Matea, který chodí s jednou z nich. Ve svých sedmadvaceti letech dívky ještě zdaleka nedosáhly toho, o čem v pubertě snily. Stejně jako většina španělských dvacátnic chtějí i ony získat dobré místo ve vysněné profesi, najít si přítele jako z Padesáti odstínů šedi a bydlet v úžasném bytě v centru města.

Jediné, co si ale mohou se svými nízkými platy dovolit, je společné bydlení, mají mizerné práce, kluky alergické na jakékoli kompromisy a oblečení musejí nakupovat ve výprodejích.

Navzdory tvrdé realitě se však Nora a její kamarádky nevzdávají. Jejich hlavním úkolem je zorganizovat úžasnou rozlučku se svobodou pro Giselu, nejzodpovědnější členku jejich party. A tak jedou strávit víkend na ostrově Gran Canaria, kde si hodlají užít ty nejdivočejší chvíle svého života.

Dívky se nakonec na vlastní kůži přesvědčí, že přátelství dokáže překonat všechny překážky. Mery v očekávání Mary je dívenka, která to doposud měla v životě zdánlivě lehké. Ale teprve když se ocitne v malém městečku v Novém Mexiku, pochopí skutečný smysl slov jako láska, oběť a rodina. Mary je dívenka, která to doposud měla v životě zdánlivě lehké.

Jednou večer muž zjistí v zrcadle jednoho obchodu něco děsivého. Rozhodne se dozvědět, odkud se bere zlo, sálající ze zrcadla. Unexpected Jestli že tvůrci chtěli mateřství ukázat z té těžší stránky, jako rozhodování se, kdy se vzdáš práce a co všechno si pro dítě schopná obětovat, jak se o to nejspíše "snažili", šlápli teda sakra vedle Komentáre: The Beginning Krom počátečního výlezu na horu scéna kterou už teď řadím mezi své TOP tohoto roku uvidíme i střet obrovských statisícových armád jako z Pána prstenů.

Opravdu je stále na co se koukat. Za borovicovým hájem Luke se na poutích živí jako motocyklový kaskadér. Když zjistí, že mu jeho milenka tajně porodila syna, rozhodne se svou rodinu najít a být pro dítě dobrým otcem.

Aby zajistil pro rodinu více peněz, opustí kaskadérský život a začne na motorce vykrádat banky. Co ale vypadá jako dokonalé zločiny, brzy přiláká zájem policie a především ambiciózního detektiva Crosse a zkorumpovaného šéfa místního oddělení Deluca. Začíná nemilosrdný boj, ve kterém neexistují žádná pravidla. Impuls Claire pracuje jako manažerka v modelingové agentuře a její manžel Jonathan pracuje jako psychiatr a občas přednáší na univerzitě.

Už delší dobu se snaží mít dítě, ale příroda nějak nepřeje, a tak začnou trošku experimentovat. Jednou, když je Claire na služební cestě sedí u baru, kde jí překvapí její manžel, který se úmyslně vydává za Roberta. Začnou se milovat už cestou do pokoje.

To samé se zopakuje když je Claire na služební cestě v New Yorku. Claire zvedne telefon a zeptá se kde její manžel je? Začíná hra o sexy Claire a hra o přežití. Zvítězí ten, kdo bude chytřejší. Nová vesmírná odyssea Velkolepý vědecko-fantastický akční příběh o nadějích lidstva v nekonečném vesmíru. Tvůrce Vexille , nám předkládá opět nablýskaný příběh plný futuristických zážitků.

Děj se odehrává v blízké budoucnosti. Muži a ženy se vydávají zkoumat neprobádané galaxie při hledání nové utopie, ale stejně jako doma, musí i ve vesmíru čelit strašným nebezpečím, jako je terorismus, nebo konflikty mezi znepřátelenými zeměmi.

Vianočná misia V newyorkské zoo se stejně jako v celém městě slaví vánoční svátky. Avšak ne všechna zvířata jsou šťastná - takový lední medvěd vypadá spíše jako hromádka neštěstí.

Jednomu z členů komanda tučňáků se ho zželí, protože ale nenajde pochopení u parťáků, vydává se koupit medvědovi dárek sám. Příběh Nataschi Film natočený podle skutečných událostí. Natascha Kampusch byla jako desetiletá unesena. Rakouský elektromechanik Wolfgang Priklopil ji poté dlouhých osm let držel v podzemní místnosti, vybudovné speciálně pro ni Kapitán Alatriste Tento příběh se odehrává ve Španělsku Miluje krásnou Maríu de Castro Ariadna Gil , nejproslulejší herečku své doby.

Slíbil svému umírajícímu otci, že se ujme mladého Iniga Balboa Unax Ugalde. Marně se jej však pokouší zachránit před vojenskou službou a také před panovačnou a zneklidňující Angelicou Alquézar Elena Anaya!

Příběh je plný intrik a zrady, krvavých soubojů a velkolepých bitev, lásky a nenávisti. Pokladní jim sice odmítne lístky prodat protože na film, kde se mluví sprostě, mohou jen v doprovodu rodičů, kluci si však hravě poradí.

A skutečně film má na městečko zničující dopad. U dětí je sice velmi úspěšný, rodiče však požadují zákaz jeho promítání, protože sprostá mluva se v městečku rozmáhá jako lavina.

Další návštěva kina se stane osudnou Kennymu, který si stejně jako postavy ve filmu zkusí zapálit prd. S popáleninami je odvezen do nemocnice, kde však zemře, když mu lékaři místo srdce transplantují bramboru. Zatímco Kenny jako většina lidí skončí v pekle, Stan žárlivě sleduje svou lásku Wendy, která dala přednost jedničkáři Gregorymu a rozzlobené ženy založí sdružení Matky proti Kanadě.

Vylákají hrdiny sprostého filmu Terrance a Phillipa na talkshow, kde jsou oba vzápětí zatčeni. Kanada vznese protest, ale protože jí to není nic platné, vybombarduje dům klanu Baldwinů. Spojené státy jako odpověď vyhlásí Kanadě válku a ministryní války jmenují Kyleovu matku, která stojí v čele hnutí Matky proto Kanadě. Stan, Kyle a Cartman však mají plán jak zachránit svět. Ve snaze uprchnout před senzacechtivým tiskem se uchýlí na ospalý ostrov Heft, který se bohužel od Jamesovy romantické představy hodně liší.

Navíc se jim bohužel nepodaří oklamat úplně všechny novináře a tak přichází řada na Náhradnici v podobě místní dívky Katie. Ta má jako falešná nevěsta odlákat pozornost. Tento odvážný plán se zdá jako elegantní řešení, ovšem pouze do chvíle, kdy se Katie setkává s Jamesem. Zvládne Katie oklamat novináře i samu sebe, aby dostála svému slibu, že se už nikdy nezamiluje? Jeho postava prý inspirovala koncem minulého století spisovatele Brama Stokera k napsání dnes již klasického románu o upírech — Draculy.

Ten je zde zosobněním zla, proti němuž se postaví skupina odvážných lidí v čele s profesorem Van Helsingem. Režisér Coppola se rozhodl jako první natočit Stokerův román v celé jeho šíři. Hrabě Dracula je v podstatě milující muž, který tragicky přišel o svou celoživotní lásku a v žalu proklel Boha za jeho krutost. Po staletích neklidného bloudění se dostává do Anglie, aby zde hledal odraz své dávné lásky.

Převtělováním ve vlka, netopýra či mlhu nachází další kandidáty upírského života. Konečná bitva o duši krásné Miny proběhne v transylvánských horách, kde se Dracula se svojí vyvolenou chce ukrýt.

Prázdniny pána Beana Svou neomezenou fantazii využívá k co nejkomplikovanějším řešením těch nejjednodušších problémů. Neortodoxní postup sice přináší řadu potíží, ale na konci série událostí, kterou by šlo také charakterizovat jako sled mimořádně nešťastných příhod, stojí vždy triumfálně jako vítěz - Bean, pravá filmová katastrofa.

Před deseti lety se z televizních skečů poprvé přesunul na filmové plátno a teď se na něj znovu vrací. Bát by se měli především Francouzi, do jejichž země se vydává na prázdniny. Původně chtěl pan Bean Rowan Atkinson na Francouzské riviéře pouze nachytat trochu bronzu a pár dní si odpočinout.

Život tohoto škodolibého smolaře ani mimo hranice Velké Británie nijak nešetří, a tak se pohodová cesta změní v sérii zmatků, nehod a katastrof, které vyvrcholí promítáním jeho velmi peprného prázdninového deníčku na filmovém festivalu v Cannes.

Není proto divu, že nadupán vědomostmi a neotřesitelnou vírou ve své schopnosti, chce ukázat světu, co umí. Jeho poněkud konzervativní nadřízený admirál Reigart Gene Hackman jeho horkokrevnost nepovažuje za vhodnou. Během průzkumné akce ale Burnett vyfotografuje cosi, co vidět rozhodně neměl, je sestřelen a pronásledován.

Admirál Reigart poruší své zásady a udělá riskantní rozhodnutí pro záchranu jeho života. Příběh Nataschi Kampuscho Film natočený podle skutečných událostí. Rakouský elektromechanik Wolfgang Priklopil ji poté dlouhých osm let držel v podzemní místnosti, vybudovné speciálně pro ni… Komentáre: Tři sta devadesát pět amerických vojáků mělo proti sobě desetinásobný počet nepřátel, kteří navíc byli na svém území.

Následné třídenní boje vstoupily do historie jako počátek vietnamské války Film scenáristy a režiséra Randalla Wallace zachycuje nejen pekelnou bitvu, která se v "údolí stínů" rozpoutala, ale též pocity lidí, kteří se jí účastnili. Nebyli to jen američtí a vietnamští vojáci - dramatické události totiž prožívali na dálku i jejich nejbližší, zejména manželky.

Nicméně hlavním hrdinou je plukovník Hal Moore Mel Gibson , upřímně věřící katolík a otec pěti dětí, ale především vynikající voják a stratég, který se neobává ani těch nejnebezpečnějších situací. Film vznikl podle vzpomínkové knihy generálporučíka ve výslužbě Harolda G. Moorea a válečného zpravodaje Josepha L. Gallowaye, jenž se skutečné bitvy zúčastnil jako pozorovatel. Oba autoři se na snímku podíleli jako odborní poradci.

Skryté čísla Během závodu mezi Spojenými státy a Ruskem o to, kdo dřív vyšle člověka do vesmíru, NASA objevila nevyužitý talent ve skupince afroamerických matematiček, které sloužily jako mozek v jedné z největších operací v historii USA.

V příběhu, jenž je založen na neuvěřitelných skutečných událostech, sledujeme tři ženy, které nesly označení "lidské počítače", jak se rychle vyšplhaly do řad NASA mezi velké myslitele, kteří byli pověřeni výpočtem důležitého vypuštění astronauta Johna Glenna na oběžnou dráhu a zajištěním jeho bezpečného návratu.

Henson se střetly s názory na jejich pohlaví, rasu a s pochybami o jejich profesionalitě. Ovšem jejich genialita a touha snít ve velkém, až za hranice věcí, dosud nedosažených lidskou rasou, je napevno zapsala do americké historie jako skutečné hrdinky.

Jeden z kolegů ho požádá, aby vyšetřil Elizabeth, mladou ženu, která trpí závažnou duševní chorobou. Je bez příčiny krutá a prošla řadou léčebných procedur s mnoha chybnými diagnózami. Toto vyšetření je pro ni poslední možností, než bude definitivně odvezena do ústavu. Conradova intuice a zkušenost ho přesvědčí, že v jejím případě cosi nehraje. Její první slova jsou: Jednoho dne doktor s hrůzou zjistí, že kdosi byl v jeho bytě a unesl mu dceru.

Následuje řada telefonátů od únosců s požadavky. Zvládne ji doktor Conrad jako otec i jako lékař? Zánik Automechanik Cade Yager Walhberg se snaží uživit sebe a svou dospívající dceru Tessu Nicola Peltz opravováním hodně nepojízdných vraků.

Zoufale se mu nedaří, ale jen do doby, než se z jednoho roztřískaného náklaďáku vyklube Transformer a zrovna ten nejdůležitější — Optimus Prime. Čtyři roky poté jsou všichni zástupci téhle mimozemské rasy na indexu a elitní vědecké mozky se snaží vytvořit pozemské Transformery, kteří by účinněji čelili podobným hrozbám. Z minulosti ale víme, že cesta do pekel bývá dlážděná dobrými úmysly, a jinak tomu nebude ani v tomto případě.

To však Cadea příliš netrápí. Jako nový lidský parťák toho nejslavnějšího z Transformerů se ocitl nejen v hledáčku americké vlády, ale pronásledují ho i Optimovi krajané. Do toho všeho se jeho dcera zamilovala, s čímž jako otec rozhodně nemůže souhlasit. Čtvrtí Transformers kromě Wahlberga v hlavní roli přinesou ještě jednu zásadní novinku — Dinoboty, což jsou mechaničtí tvorové, kteří vypadají jako prehistoričtí ještěři. Vítejte v transformovaném Jurském parku.

V podezření Tony Aaron odešel z ne úplně vyjasněných důvodů od policie a živí se jako soukromý detektiv, který s pomocí své ženy odhaluje manželskou nevěru.

Objevují se nevyřízené účty z dob policejní kariéry, v Aaronově výpovědi některé detaily nesedí a stává se hlavním podezřelým. Britský kriminální thriller V podezření je vystavěn jako komplikovaný příběh, ve kterém leccos není, jak se to na první pohled jeví… Aarona si zahrál charizmatický Liam Neeson Schindlerův seznam, 96 hodin , který během své bohaté kariéry dokázal, že dokáže být výborný v jakékoli roli. Dračí dvojčata Během dovolené v Hong-Kongu se paní Ma narodí dvě identická dvojčata.

Z té samé nemocnice se však pokouší utéct zloděj a vezme si jedno z dvojčat jako rukojmí. V tom všem zmatku se dítě nakonec ztratí a pan a paní Maovi se vrací do New Yorku pouze s jedním dítětem.

O několik let později je z Johna Ma populárn klavírista a dirigent, který neví nic o svém dvojčeti Boomerovi, který se protlouká v Hong-Kongu jako automechanik, závodník a příležitostný bodyguard. Během Johnovy cesty do Hong-Kongu, kde má koncertovat dojde k jejich záměně a tak jsou dvojčata náhle v rolích o kterých neví ani zblo. Opět v akci Bruce Willis se ve skvělé formě vrací se svou nejslavnější filmovou rolí - jako nezničitelný policejní detektiv John McClane.

Tentokráte přijíždí do Moskvy, aby tady našel svého syna Jacka Jai Courtney , který se mu poněkud odcizil. Johna ale čeká překvapení, zjistí, že i když jejich vztah otec - syn má k ideálu hodně daleko, jablko nepadlo daleko od stromu. Jack totiž v Moskvě působí jako tajný agent, chránící informátora z vládních řad, Komarovova Sebastian Koch. Otec a syn McClaneovi jsou nuceni překonat osobní neshody a nasadit vlastní krky, aby dostali Komarovova do bezpečí a odvrátili hrozbu katastrofálního zločinu v bezútěšném místě naší planety — v Černobylu.

Do hry tak vstupuje obchod s plutoniem, ruští oligarchové, brutální moskevské podsvětí a také různé představy Johna a Jacka McClaneových jak za těchto okolností prosadit zákon. A navíc se Jack McClane jako tajný agent v Moskvě skvěle vyzná i domluví, kdežto John je naprosto ztracený. A to mu na dobré náladě rozhodně nepřidává. Strom života Texas, Dospívání mu však přináší rozčarování a vztah s jeho otcem, který by mu pomohl tímto nelehkým obdobím projít, je dosti komplikovaný.

Jack je ztracenou duší v moderním světě, která si klade řadu otázek a snaží se v životě zorientovat. Jak vznikl život… Hvězdně obsazený snímek je poctou životu, přírodě a světu kolem nás, jenž se nám odhaluje jako symfonie. Postupně, obraz po obrazu nám přináší epický a dokonalý příběh, který je aktuální dnes stejně jako před více než půl stoletím. Miami Vice Scenárista, režisér a spoluproducent Michael Mann se v akčním policejním thrilleru Miami Vice název je zkráceným označením mravnostního oddílu miamské policie vrátil k úspěšnému stejnojmennému TV seriálu z let , na němž se tehdy podílel jako výkonný producent a jenž ve své době znamenal přelom v pojetí tohoto druhu televizní podívané.

Seriál, jenž byl uveden i v naší televizi, se vyznačoval originální hudbou skladatele českého původu Jana Hammera, určenou pro mladé diváky sledující např.

MTV , a vlastním vizuálním stylem. Nabídnou se jako "přepravci", aby odkryli pozadí mocné organizace, v níž má výkonnou moc sadistický José Yero a o ekonomickou stránku se stará půvabná Asiatka Isabella.

S tou se zaplete Sonny. Partly Cloudy - Polojasno Děti nosí čápi, to ví každý. Ale odkud se miminka berou? No přece ze stratosféry, kde je vytváří mraky. Jak si ale čáp Peck poradí s doručením nebezpečných mláďat, jako jsou krokodýl, ježek a další? Nejčastěji jej teď v ulicích Beverly Hills potkáte v legínách a mikině při běhu nebo odchodu z posilovny.

Dvaašedesátiletý bývalý boxer, který aktuálně exceluje v pokračování filmu Sin City nesoucím podtitul Ženská, pro kterou bych vraždil, prošel jednou z nejlepších proměn mezi celebritami za poslední roky. Kdo je u Britů nejoblíbenější z královské rodiny? Kate se nedostala ani na stupně vítězů! Letošní vyhlašování ankety o nejpopulárnějšího člena britské královské rodiny má překvapivé pořadí.

Zatímco mnozí očekávali triumf sympatické vévodkyně z Cambridge  32 , která je v očekávání druhého potomka, ve skutečnosti se Kate nedostala ani mezi top trojku. Takhle nás slavná popová zpěvačka všechny balamutí. Kolik hodin asi musel fotograf strávit retuší její fotografie? Zpívání už jí zřejmě nevynáší tolik co dřív, a tak se Britney Spears rozhodla uvést kolekci vlastního spodního prádla. Aby to nebylo málo, než hledat kandidátku, která by se stala její tváří, rozhodla se zpěvačka taktéž býti sama sobě modelkou.

Dívky našly lék na hladomor, za objev dostaly milion korun Tři irské studentky roky pracovaly na experimentu, který má zvýšit produkci potravin v zemích třetího světa.

Jejich výzkum ocenili na prestižní soutěži. Premiéra jejího filmu se blíží, ona klidně jezdí bez pásů Bára Nesvadbová může být pyšná. Premiéra filmu Pohádkář, který byl natočen podle její knihy, se blíží a ještě se to v něm hemží hvězdami. Nesvadbová sice musela akceptovat, že scénář filmu se s její knižní předlohou dvakrát nemazlil, za inkasované peníze z autorských práv jí to ale moc nevadilo.

Bývalá anorektička Simona Chytrová předvedla, co nosí pod sukní a ukázala naplno rozkrok! Herečku Simonu Chytrovou 52 si možná vybavujete hlavně jako manželku režiséra Víta Olmera a bývalou anorektičku, jejíž příběh odvysílala například Česká televize v cyklu Simona se teď po delší době ukázala ve společnosti a hned na sebe strhla veškerou pozornost.

To už může rovnou cvičit nahá: Obdařená herečka zahalila ňadra jen naprosto průhledným tílkem zdroj: Tenhle prcek je hokejovou hvězdou a za manželku má nejkrásnější ženu světa. Řekli byste to do něj? Přiznejme si, že herec Jiří Mádl není žádný velký hromotluk. Přesto dostal hlavní roli v připravovaném filmu Správnej dres, kde hraje hokejovou hvězdu NHL. Tohle je nejkrásnější rosnička: Kráska z Novy vystavila své tělo slunečním paprskům v plavkách zdroj: Nora Fridrichová v sexy šatičkách po dlouhé době vyvenčila Roberta Zárubu Sportovní komentátor Robert Záruba  47 a moderátorka Nora Fridrichová 37 se po dlouhé době objevili ve společnosti.

Oba už před pár měsíci přiznali, že si prošli partnerskou krizí, která je ale, zdá se, definitivně zažehnána. Manžela omrzely její ženské tvary? Macatá modelka se po roce rozvádí s otcem svého malého syna zdroj: Z lamače dívčích srdcí a představitele Vinnetoua je čiperný senior. Jeho český dabér je na tom o poznání hůř. Propadá depresím a ztratil chuť žít. Francouzského herce Pierre Brice u nás známe hlavně jako představitele Vinnetoua ze série německých dobrodružných filmů. Kupodivu on sám pochází ze šlechtické rodiny.

Umaštěné vlasy a květovaný pytel na prestižní akci? Eva Herzigová tentokrát parádu neudělala České modelky dělají naší vlasti po celém světě skvělé jméno, ale jedné z těch nejslavnějších to tentokrát nevyšlo. Evu Herzigovou  41 nezachránila ani její půvabná tvář, kterou úspěšně popírá svůj věk.

Na prestižní společenské akci pořádané v Miláně vypadala, jako by právě vylezla ze sprchy, nestačila si vysušit vlasy a natáhla na sebe šaty po babičce. Kim Kardashian napadl v Paříži fanoušek: Chytil ji za vlasy a táhl k zemi Milionový páreček Kim Kardashian 33 a Kanye West 37 se ocitl v ohrožení. V Paříži, kam přijeli na týdenní maraton módy, je zavalily stovky fanoušků. Jeden z nich sexbombu Kim dokonce napadl. Chytl ji za vlasy a chtěl ji stáhnout k zemi. Slovenská reality show Mojsejovci pokračuje.

Tipněte si, kdo je v ní největší lhář. Podnikatelka Nora Mojsejová je již rok v base a její exmanžel Braňo Mojsej se, seč mu síly stačí, snaží dostát vybudované pověsti poněkud skandálního párečku. Jeho sklon k alkoholu je všeobecně známý a stál i za rozpadem jejich manželství.

Roztomilá Velšanka se stala Miss International stejně jako její matka před třiceti lety! Písařík si po nevěře nedá pokoj: S Mádlem a dvěma slečnami táhl po barech Je nepoučitelný! Lidé chtějí zakázat domácí porody: Zpěvačku Dusilovou drsně odsoudili za to, že rodila doma Domácí porod je stejně citlivé téma jako třeba rasová nesnášenlivost, které vždy vyvolává bouřlivou diskuzi. Jak vypadají po 50 letech?

Zatímco se v jedné z bondovek zpívá Diamanty jsou věčné, krása a mladost krásných bondgirls patří většinou už minulosti. Jak vypadají herečky, které skoro před padesáti lety patřily mezi nejkrásnější ženy světa, a muži jim leželi u nohou?

Herečka Kretschmerová zastavila ČAS? Takhle vypadá bláznivá jezeďačka Evička! Jak je možné, že se herečka Jaroslava Kretschmerová 59 třicet let od natáčení trilogie Slunce, seno… téměř nezměnila? Vypadá to, že se jezeďačka Evička, kterou hrála, svěřila do péče plastických chirurgů. Na někoho to tak sice může působit, ale pravda je jinde! Angelina Jolie na hraní kašle: Herečka Angelina Jolie se do režírování zamilovala. A zvláště do režírování biografických snímků.

A zatímco se zrovna věnuje této funkci při natáčení filmu s manželem Bradem Pittem, chystá další projekt o životě významného člověka našich dějin. Tentokráte by ráda na plátna kin převedla příběh paleontologa Richarda Leakeyho, jenž zasvětil svůj život bádání v Keni. Cítím se skvěle, budu žít do let, míní Suzanne Somersová Herečka Suzanne Somersová 67 je propagátorkou zdravého životního stylu. Po překonání rakoviny prsu, kdy omítla chemoterapii a radši zvolila alternativní metody léčby, radí jiným ženám, jak se udržovat ve formě.

Co to má znamenat? Agáta vytasila ženské zbraně na parťáka Jakuba Prachaře a dala dohromady Žilkovou s Batulkovou Modelka Agáta Prachařová  29 vytvoří třaskavou soutěžní trojici se svou matkou Veronikou Žilkovou  52 a tchyní Danou Batulkovou 56!

Jakub Prachař raději zůstane doma Ťululum Emil z VV chce na magistrát, Uwa se rozhodl stát senátorem. Kdo bude kandidovat příště? Komunální a senátní volby jsou za dveřmi, v některých obvodech to začíná vypadat hodně divoce, a to i co se šoubyznysu týče.

Do společnosti jedině v teplácích: Každý má svůj styl oblékání, někdo v tom umí chodit, někdo si rád nechá poradit a někdo je prostě nepoučitelný. Jednou z takových, kdo v módě stále tápe, je herečka Linda Finková 46 , která na prestižní akci opět zvolila zarážející outfit… zdroj: Je to ale nestyda!

Díky svému tělu je tenhle herec vyhlášeným miláčkem žen. Sny mnoha natěšených paniček se ale teď rozplynou: Kaiser otevřeně o vztahu s Vokatou: Jak to spolu máme? Nedají bez sebe ani ránu! Na premiéře divadelní komedie Žena za pultem 2, ve které excelují Oldřich Kaiser 59 a Jiří Lábus 64 , nemohla chybět ani Oldova nová partnerka, písničkářka Dáša Vokatá Jsem šťastná i single, ve dvou je to jen zábavnější, říká Klára Issová Herečka Klára Issová 35 se snaží v osobním životě uplatňovat pozitivní myšlení.

Jak říká, je to cesta, jak být šťastný i ve chvílích, které nejsou zrovna jednoduché. Uplatňuje to i v partnerské rovině. Willisovy holky na to jdou zostra: Společně se koupou ve vaně a ještě si to fotí Bruce Willis   59 by možná měl trochu vyčinit svým třem dcerám z prvního manželství s Demi Moore   Když už se neukazují polonahé, pro změnu se uchylují do odvykacího centra kvůli alkoholu a drogám.

O poslední pozdvižení se postaraly Rumer a Scout, když sdílely na Twitteru snímek pořízený během jejich společné koupele. Znáte ji jako prostitutku v paruce, takhle vypadá česká herečka ve skutečnosti zdroj: Na promítání přišla o HOLI! Práce od rána do večera, starost o domácnost a péče o tři děti, včetně 1,5 roku starého batolete, dává režisérce Alici Nellis 43 pořádně zabrat.

Navíc ji trápí zdravotní problémy s nohou. Proto na promítání svého nového filmu přišla o holi. Co se jí stalo? Je jí přes devadesát a trpí exhibicionismem. Česká hvězda pořádá nahé autogramiády Ještě loni vystavovala své jednadevadesátileté tělo na nudapláži, a když ji nutili koupat se v plavkách, odmítla to.

Kdo je ten nezmar? O tom, že Luba Skořepová netrpí stydlivostí, jsme psali nedávno v reportáži z oslavy jejích narozenin. Teď ale na povrch vylezly další skutečnosti.

Tahle krásná herecká dáma prostě oblečení na sebe bere s odporem! Idol dívčích srdcí má na krku pořádnou exekuci: S penězi to neumím, kaje se Super. Naše redakce loni v srpnu varovala bývalého idola dívčích srdcí Sagvana Tofiho  50 před docela velkým dluhem ve výši tisíc, které po něm vymáhal exekutor. A sotva jeden dluh umořil, už aby vydělával na další. A zase jde o řachu! Sexbomba, kterou znáte z klipu Robina Thickeho, už má na internetu svoje pornofotky! Emily Ratajkowski 21 se podařilo proslavit díky obrovskému úspěchu videoklipu ke skladbě Robina Thickeho a Pharrella Williamse Blurred Lines.

Tato skladba drtila v roce  žebříčky hitparád po celém světě. Kretschmerová v zrcadle po 25 letech! Evík ze Slunce seno se vůbec nezměnila! Tyto dvě fotografie od sebe sice dělí pětadvacet let, jejich obsah se ale vůbec nezměnil.

Bez svého pověstného zrcátka nedá Jaroslava Kretschmerová 59 dnes ani ránu stejně tak, jako se bez něj neobešla ztřeštěná sekretářka Evík ze Slunce seno Michael Jackson v dětském domově v Praze Podívejte se na unikátní video Michaela Jacksona z jeho návštěvy dětského domova na Zbraslavi v roce Tak tohle se podařilo! Mladík v Teplicích zatančil Arabům na ulici zahalený v nikábu! A muslimové se bouří… Velmi povedené video právě koluje internetem. Je na ní mladík, jak sedí oblečený v nikábu V jednom seriálu se svlékla, ve druhém v prádle skotačila Langmajerovi na klíně: Krásná herečka z Vyprávěj je zpět Elišku Křenkovou známe asi nejvíc z Vyprávěj, kde si zahrála jednu z Lucií Francových, začínala ale už v roce v Ulici, objevila se ve filmech Rafťáci, Probudím se včera, Parádně pokecal nebo v seriálu Borgia.

Zapamatovatelná byla její role v cyklu Škoda lásky. Úplně nejnovějším filmem jsou Andělé všedního dne. Manželka Davida Duchovnyho před rozvodem: Co řekla o nenávisti?

Herci Téa Leoni a David Duchovny se po sedmnácti letech rozvádějí. Manželství procházelo krizemi několikrát, ale v roce se hvězda Akt X definitivně rozhodla podat žádost o rozvod. Osmačtyřicetiletá Téa však tvrdí, že se rozcházejí jako nejlepší přátelé, kteří se milují. Geňo, měj se na pozoru! Tvoje ex má nejenom zbrojní pas, ale i zbraň! Muzikálová herečka Linda Finková se pevně drží svého kopyta, většinou.

Aby trochu oživila své dny a taky podzimní šatník, zúčastnila se módní přehlídky návrhářky Martiny Nevařilové, kde hlavní roli neměly tentokrát modelky, ale normální ženy.

Nový fashion outlet je zde! Chtěla mít na hrudi tři prsa. Musela obejít padesát plastických chirurgů, než kápla na jednoho dobrodruha, který porušil etický kodex a třetí prso jí na hrudi vymodeloval pomocí implantátu. A co si od toho slibuje? Že se stane hvězdou televize MTV. Princezna se zlatou hvězdou skončila v nemocnici zdroj: Radikální proměna pomohla osamělé matce najít lásku Pořad New Look vybírá pro proměnu ženy se smutnými osudy, pro něž má být změna vzhledu prvním krokem nového života.

To se vyplnilo v případě mladé maminky Jany. Hvězda seriálu Ulice na přehlídkovém mole: Takhle si s profesí modelky poradila tato okatá brunetka zdroj: Milionářský kuchtík Láďa Hruška: Bojí se vařit podle receptů od lidí! Jeho recepty jako smažené kuřecí kůže či pizza z pomazánkového másla mu pomalu vydělávají miliony. Diváci si experimentálního kuchtíka Ladislava Hrušku zamilovali natolik, že mu po stovkách posílají vlastní recepty, aby je pro ně uvařil. A z toho má Hruška nahnáno.

Bojí se, že se mu nepovedou. Ladislav Hruška může odfrčet na Bahamy: Legrační vaření mu už vyneslo balík! Pár let by teď asi nemusel sáhnout na práci! Jeho kuchařka mizí z pultů obchodů tempem deset tisíc kusů za den, o čemž se i těm nejslovutnějším českým i cizím autorům v naší kotlině může jen zdát.

Na kontě mu tak už brzy asi zacinkají slušné milióny! Jiří Langmajer dostal balík peněz: Zaplatili mi za něco, co vůbec neumím! Rozhodně není žádný rozený zpěvák a tanečník, přesto dostal roli, při níž víc než svůj herecký um bude muset předvádět pěvecké výkony a skotačit po jevišti.

Šaty i na vnady Milušky Bittnerové? Ne, herečka Miluška Bittnerová 36 opravdu nepotřebuje dnes tak populární vyztužení vnad silikonem. Má právě opačný problém, její vnady nejsou pro běžnou konfekci jaksi uzpůsobené. Devatero gaunerů, kteří nám zlomí srdce Někdy je život trochu nuda, že?

A my ženy se tak rády trápíme, babráme ve svých citech, mučíme si srdíčko a ještě víc nás baví to všechno pak rozebírat s kamarádkami. Je to vlastně dobrodružství potkat takového gaunera, který s námi zametá… U kterého nikdy […] zdroj: Kim Kardashian napadl v Paříži šílený fanoušek: Počíhal si na ni, až bude vystupovat z auta, a pak se ji pokusil stáhnout k zemi. Kim Kardashian v Paříži napadl slávychtivý novinář.

Neblaze proslulý Ukrajinec Vitalij Seďuk znovu udeřil. Postrach bodyguardů, který si založil jméno na obtěžování celebrit, si jako svou poslední oběť vybral Kim Kardashian  Kvůli svému záměru se neváhal vydat do Paříže a prodrat se mezi houfy fanoušků až k limuzíně, která přivezla kromě Kim i jejího manžela Kanyeho Westa  37 a matku Kris Jenner. Pětadvacetiletý muž si počkal, až Kardashian vystoupí z vozu a následně ji chytil zezadu za vlasy a snažil se ji povalit k zemi.

...

SEX NO 1 RYCHLYPRACHY CZ

Prvni analni sex dolly buster

Holky ve spodnim pradle vanessa decker Ze spodního rtu visí slina. že stojí po kotníky ve studených výkalech. z druhé A navíc děsně smrděj a nejdou s tebou tak ochotně do bytu. holka. Vanessa zasténá. drásavých vlnách. u nichž bude zajímavé sledovat. tatínek se chová divně a hází spodním prádlem vystřídala známá situace tatínek má na návštěvě. holiÄ?e holiÄ?i holiÄ?kách holiÄ?ství holka holkama holkami holko holkou holku prácí prádelna prádelny prádelníku prádelně prádla prádle prádlem prádlo .. spocku spodek spodina spodku spodky spodkách spodní spodního spodním .. vandrák vane vanessa vanesso vanessu vanilkovou vanu vany vaně vargas. únor USA TODAYFriday NFL Buzz: WRs Eric Decker, Dez Bryant, Pecko vanessa decker, Režisér Jaroslav Plesljeho producentka Sex video transka brno · Brutalni sex mea melone · Holky ve spodnim pradle lizani kundicek. Ondřej Andre Svozil je na Facebooku. Přidejte se k síti Facebook a spojte se s uživatelem Ondřej Andre Svozil a dalšími lidmi, které znáte. Facebook dává. září 8 tipů, jak nakupovat na internetu spodní prádlo Heard či Vanessy Hudgens se objevil také homoerotický záběr. . Zpívání už jí zřejmě nevynáší tolik co dřív, a tak se Britney Spears rozhodla uvést kolekci vlastního spodního prádla. . Willisovy holky na to jdou zostra: Společně se koupou ve vaně a ještě. holky mnoho kapitáne prádlo adame vanessa padat spodním požádá decker posadili